Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

5.03 GEN-C/5.03 Prometheus v7 pro Chickhen/MHUspeed - ISO/CSO hry!


Zinglbee

Recommended Posts

Já tě chápu, ale ty jsi mě očividně nepochopil :). V tomhle případě nic nerozbaluj ... když to tak řeknu - už jsi stáhnul tu hru rozbalenou. Takže klikni na ten nerozbalenej archiv v původnim stavu, jak jsi ho stáhnul a dej info, u typu souboru by mělo být napsáno ISO soubor (bitové kopie disku). Hádám, že nemáš nastavený zobrazování koncovek souborů a zmátla tě ikonka WinRARu (nebo něčeho na ten způsob).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 241
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Signed ChickHEN má oproti klasickýmu ChickHENu jen jeden rozdíl. Už nevyužívá nestabilní exploit ve firmwaru, ale místo toho se tváří jako oficiální aplikace od SONY, díky tomu, že byl prolomenej klíč. Za následek to má, že naskočí vždy hned na první pokus ... pak už jen spustíš 5.03 GEN/Prome a ISO fungují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co nemáš? Ten iL nebo problémy se spuštěním? Kolik her už jsi spustil? Navíc na 5.03 je spousta dalších pluginů. Taky můžeš spouštět ISO přímo z XMB. Nahazování je, dá se říct, jednodušší, jen spustíš podepsanej ChickHEN a ten už Prome spustí sám (nevim jak je to v návodu tady). Za to na 6.20+ musíš spustit HEN, spustit iL a pak si vybírat z ISO z nevzhlednýho menu - což je detail, ale proč to neudělat jednodušeji, když to jde ...

PS: Ten smajl sis mohl odpustit, co tim chceš říct? Začínám tohohle nesnášet :D.

// ehm..blb...ehmmmmhm...ghhh...ec :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

iL = Iso Loader - U Tn Hen musíš spustit aplikaci aby si spustil ISO,místo toho u 5.03 jen spustíš z XMB a je pro 5.03 více pluginů (vylepšení atd.)

Jinak má kenny úplnou pravdu,já mám TN Hen a nespustí to spoustu her,navíc nejdou PSX hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj jsem začatečník co se týče psp takže mam pár otázek

1) Když mám na PSP CFW 5.03 GEN-C a dám si tam ten Prometheus v7 budu muset jak u GEN-C porad dokola znova spoust flash chicken + GEN C nebo mi tam ten prometheus uz zustane?

2) Jdou na tom vsechny iso , cso Psx hry?

3) Je to lepsi nez GEN-C

4) je tezka instalace?

Diky .. sem na tyhle veci stupidni ..... :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Všechny CFW pro neflasnutelný desky se musí nahazovat znova - na pevno nedrží žádnej.

2) Díky bugům pár ISO her i savů blbne, ale to i na GENu-C.

3) Je, jde na něm spouštět o něco víc nových her bez úprav (patche).

4) Ne, nahazuje se stejně jako všechny Homebrews.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den. Koupil jsem přes aukro PSP 3004 s firmwarem 5.03 a mám několik otázek.

1) Chci si do psp dát podepsaný chickhen a pokud jsem dobře pochopil, tak když ho spustím, automaticky se mi spustí i prometheus?

2) Když si do psp dám podepsaný chickhen a později vyměním MS kartu, co se stane? Musím chickhen vložit znovu?

3) Když si budu chtít vložit novou verzi chickhenu, tu starou musím smazat. Stačí smazat tu složku ve které chickhen je?

4) Potřebuji ke spouštění nějakou hru v UMD mechanice?

Děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.) Ano, HEN už si automatikcky sám spustí Prome

2.) HEN už je načtenej v paměti PSP (ale neuloženej!), takže když vyndáš kartu, nic se nestane. Ale až PSP uplně vypneš, HEN budeš muset znvoa nahazovat z první karty.

3.) Všechny soubory co patří ke starýmu HENu, neni to nic složitýho

4.) Ne, na tohle se používají UMD ISO Drivery (který už v základu obsahuje (L)CFW), stačí jen zmáčknou select a nastavit si SONY NP9660.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu