Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

help plz problém se zvukem


Atil

Otázka

Ahoj, potřebuju poradit - v zimě jsem koupil X360, nechal v Praze flashnout a ten typ mi ještě poslal soubory které jsem si měl vypálit a měli mi sloužit jako aktivační dvd pro nové hry s nějakou ochranou. Potřeboval jsem to až teď na Avatara. vložil jsem aktivaci, vyndal pak vložil avatara, updatnulo se to a vše jelo v pohodě, hrál jsem asi hoďku pak vypnul. Druhý den jsem znovu vložil aktivaci a pak avatara ale úplně vypadnul zvuk. zjistil jsem, že to dělá to aktivační dvd - pokaždý když ho tam vložím, vypadne na celým xku zvuk dokud to nevypnu a nezapnu. Můžete mi někdo poradit co stím? Pak bych měl ještě jeden dotaz - stáhnul jsem FIFU 10 a v

přiloženém textáku je napsáno - Origin: [REGION FREE]. Když ho ale dám do xka napíše, že to je špatný region pro mou konzoli. Mám zkusit stáhnout jinou verzi? Děkuji!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ahoj, potřebuju poradit - v zimě jsem koupil X360, nechal v Praze flashnout a ten typ mi ještě poslal soubory které jsem si měl vypálit a měli mi sloužit jako aktivační dvd pro nové hry s nějakou ochranou. Potřeboval jsem to až teď na Avatara. vložil jsem aktivaci, vyndal pak vložil avatara, updatnulo se to a vše jelo v pohodě, hrál jsem asi hoďku pak vypnul. Druhý den jsem znovu vložil aktivaci a pak avatara ale úplně vypadnul zvuk. zjistil jsem, že to dělá to aktivační dvd - pokaždý když ho tam vložím, vypadne na celým xku zvuk dokud to nevypnu a nezapnu. Můžete mi někdo poradit co stím? Pak bych měl ještě jeden dotaz - stáhnul jsem FIFU 10 a v

přiloženém textáku je napsáno - Origin: [REGION FREE]. Když ho ale dám do xka napíše, že to je špatný region pro mou konzoli. Mám zkusit stáhnout jinou verzi? Děkuji!

Zkus si to activate dvd vypálit znovu stáhni si třeba jiný, ale nevim a tu fifu si stáhni PAL verzi jestli mas xbox z cech a nema problem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu