Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox 360 headset


mojda

Otázka

zdravím

hele mam dotaz.. můžu k Xboxu připojit USB headset? nebo musím mít originál od MS? bud ten wireles nebo ten jak se vrazí do ovladače? jde o to že mam USB headset a nerad bych kupoval novej.. když jsem ještě xbox měl tak jsem měl ten originál ale rád bych ten co mam ted

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

head set seženeš okolo 100kč .. a na co to napojovat do usb když origo napojíš do ovladače a máš to dá se říct pořád bezdrát ? ;)

jinak neoriginální headset který můžeš připojit k tomu ovadači tak jedině který má normál analogový vstup a výstup aj e celkem jedno jestli má 2.5jack 3.5jack nebo pokud existuje tak s cinchi ... přes redukce se to dá vyřešit snadno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zavorka: jj mam normálně headset se zeleným a růžovým vstupem.. to jsou ty klasický tak to dám do 3,5 jack redukce a tu dám do ovladače a pujde to?

pokud vím tak ovladač má 2.5jack akorát místo 2/3(pro stereo jsou potřeba 3 pro mono 2) vrstev má 4 protože je tam ještě mikrofon(2 mikrák a 2 mono výstup pro sluchátko/sluchátka)

budeš potřebovat 2 3.5jack do 2.5jack s těmi 4mi vrstvami

EDIT: ted koukám tady je se 3 mi redukce :blink: ted si nemůžu vybavit kolik jich vlastně ten headset má :D a zrovna nejsem doma :D

http://www.firstsing.com/Products/Video%20Games%20Accessory/Xbox%20360/Xbox%20360%20Cables%20&%20Adapters/XB3052/XB3052%20XBOX%20360%20Headset%20Converter-A2.gif

EDIT: nepotřebuje mikrák jenom jeden ? :blink: ted jsem z toho blbej xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu