Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA 4 a Xlive


asterix13

Recommended Posts

Jurasek32 hej ty asi nejsi normalni ja tady zalozim topic kde chci poradit s gta 4 a ty se tu do mne zacnes navazet at si koupim originalku demence toto

nn to není demence ty si chtel poradit tak sem ti poradil.

a jestli chces hrat poradne tak si asi holt musis koupit original.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Jurasek32 ty už radši mlč..ano poradil si..on(ona) nestojí o tvou radu tak mlč...abych nebyl off topic, tak zkus jinej crack(např od razora) a nebo jsem se dočetl o nějakym xlive wrapper(ale to fakt nevim jak s tim, ale to si zjistíš na google kdyžtak) ..já sem si stáhl rip a tam se nic s tim xlive nedělá, tak jestli máš zájem tak ti můžu poslat odkaz :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když jsem GTA4 hrál já tak šel udělat na Xlive offline účet, ale ta kurva Gates to asi zatrhl, mám stejný problém... jo jinak pochybuju otom že ten trotl co ti nabízel originálku jí sám má, taky bych si jí nekoupil jelikož se mi na PC gta trošku seká a mám orig na PS3, ale na PC je lepší..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když jsem GTA4 hrál já tak šel udělat na Xlive offline účet, ale ta kurva Gates to asi zatrhl, mám stejný problém... jo jinak pochybuju otom že ten trotl co ti nabízel originálku jí sám má, taky bych si jí nekoupil jelikož se mi na PC gta trošku seká a mám orig na PS3, ale na PC je lepší..

A to si jako myslel mě?

Páč já originalku mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
A to si jako myslel mě?

Páč já originalku mám.

[/indent]

no a?se mame posra* ze mas original?a vubec co sem pises tako pi***** .......fakt zase nejakej.......

cus lidi mam nainstalovane gta 4 mam ho crackle muzu ho normalne hrat ale proste nejde ukladat jak mam obejit ten xlive ? mam windows 7 dik za kazdou radu

musis si vytvorit offline profil(jestli to teda podle stari topicu uz nemas :D)dela se to tak ze kdyz spustis hru tak das tlacitko HOME a najede Xlive...das zalozit ucet...a jak jsou tam ty reci o licenci tak pojedes dolu...a uplne dole je vytvorit mistni ucet(offline)tak si ho zaloz a uz ti pujde ukladat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu