Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

zacatek


pepazdepaa

Otázka

zdravim, dnes jsem koupil fungl novy PSP piano black od kolegy z prace, ktery ho nikdy nepouzil, dostal jsem se k tomuto webu, moc chytry ze vsech tech navodu nejsem, nicmene co jsem postupoval od zacatku, pod baterkou mam kod 7D ( coz jsme zjsitil ze by mel byt full crackable , je to dovoz US ) ale zaboha nejsem schopen najit od jakeho cfw mam zacit instalovat dalsi a dalsi - momentalne je v PSP co jsem se dival netknuty firmware 3.71 ....

moje otazka zni kde zacit, abych se dostal az na 5.50 GEN-3D , jestli to tedy vubec jde :roll:

dekuji pekne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

vynikajici , flash na 5.00M33-6 se povedl presne podle navodu, jdu pokracovat na postup 5.50GEN-D3...

mam jeste tyto otazky... mam uz i stahnute iso hry, ty pak staci akorat nakopirovat do game slozky a spustit, je to tak? ;)

dale, jestli mohu z flash smazat sobory bin co tam jsou z chicken a dalsi podobne... kdyz mam flash software, tak je jedno co je na karte, ne? Neco jsem cetl o tom ze kdyz se vybije baterie tak musim cely proces znovu... porp. jen mhuspeed3?

diky za odpovedi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
vynikajici , flash na 5.00M33-6 se povedl presne podle navodu, jdu pokracovat na postup 5.50GEN-D3...

mam jeste tyto otazky... mam uz i stahnute iso hry, ty pak staci akorat nakopirovat do game slozky a spustit, je to tak? ;)

dale, jestli mohu z flash smazat sobory bin co tam jsou z chicken a dalsi podobne... kdyz mam flash software, tak je jedno co je na karte, ne? Neco jsem cetl o tom ze kdyz se vybije baterie tak musim cely proces znovu... porp. jen mhuspeed3?

diky za odpovedi!

takze pokud mas CFW tak si psp muses vypinat jak ches a veci ktere si pouzil na flashnuti psp uz muzes v klidku smazat.

jinak hry se davaji do slozy iso jak uz psal Vondry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

dekuji Vam vsem velice pekne, uz to valiiiiii 5.50GEN-D3 je tam, bez problemu vsechno... hral jsem uz metalgear solid a GTA, celkem na pohodu, dobra to vecicka to psp... cili ted kdyz si koupim vetsi kartu nemusim uz nic flashovat a podobne blbosti, uz na porad budu moci bez problemu hrat hry atp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
dekuji Vam vsem velice pekne, uz to valiiiiii 5.50GEN-D3 je tam, bez problemu vsechno... hral jsem uz metalgear solid a GTA, celkem na pohodu, dobra to vecicka to psp... cili ted kdyz si koupim vetsi kartu nemusim uz nic flashovat a podobne blbosti, uz na porad budu moci bez problemu hrat hry atp

presne tak, jen ze stare karty zkopiruj do pc vsechny soubory a slozky a pak jen tyhle veci dej na new kartu... a bacha na FAKE karty!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu