Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

baterie psp!!!!


Ryder3.0

Otázka

Recommended Posts

  • 0
Tyjo děkuju za post :--) ...opravdu tu budu za nedlouho posty platit zlatem...děkuji bože

k věci,takže neoriginál ne?:--) prečo?

1. Neoriginální vydrží cca hodinu.

2. Není to gelová, ale klasická (PSP originální má myslím gelovou)

Pokud se v 2. bodě pletu, tak mě omluv, ale když jsem dělal pandoru pájením, tak jsem pod čipem vyděl baterku v celé své kráse a podle mě byla gelová......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Kup si dvě a jednu nos vždy u sebe a až si vybyješ jednu dáš tam hned druhou, to ti vydrží dlouho :cheesygrin:

hm...tohle sem měl donedávna

asi to spíš vypadá tak ,že si budu muset nosit v batohu autobaterku a napájet to z ní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

http://www.amilo.cz/externi-baterie-sony-psp/

Tohle je luxusní baterie,našel jsem i články kde si tuto baterii chválí.Objedna jsem ji,ale naděje si nedávám, protože u tohohle produktu nemají že by bylo skladem mají tam "na dotaz" ale víme jak to chodí u českých internetových shopů.Jinak jsem se rozhodoval ještě mezi tou hiroshimou co má 26 000 mAh ,ale po té co jsem se dočetl a následně viděl foto ,že do toho naši vietnamští soudruzi cpou nějáký kov aby to bylo těžší sem si to rychle rozmyslel!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No tak to je síla, ani jsem nevěděl že takový baterky existují na psp, jak dlouho to tak vydrží? A co tuta ta taky vypadá dobře: http://www.super7.cz/index.php?s=product&id=38 ??

to je právě ta honkong hiroshima :--(

Ale určitě se nejedná o oficiální SONY produkt:D

Hmm sony mi můžou tak akorát vykouřit.Trapky neumí udělat jinou baterii než je origo 1200 mAh?Nezlob se na mě ,ale je to směšné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak ta baterie vydrží poměrně dlouho, tři až pět hodin se mi zdá dost dlouho na to jak je ta baterka malá a jakou má kapacitu.:)

A do těch výrobků od čínských soudruhů bych moc peníze nevrážel, je to zbytečná investice, ty hodnoty výdrže které mají uvedeny jsou velmi odlišné od reality:)

EDIT: vůbec s Čínou nemám dobré zkušenosti, ať jsem koupil cokoliv stejně to bylo na dvě věci

viz uživatelé co prodávájí levné věci na aukru z Číny nebo z Polska, to bych se styděl prodávat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu