Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Forza 3 - Nova auta


Exter999

Otázka

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

nechceš se připojovat? a proč? když se připojíš tak max dostaneš ban....a nebudeš se moci připojit online což stejně teď nevyužíváš, takže si myslím, že o nic nepřijdeš :D

jinak auta jsou víceméně placená a nevím o tom, že by se to dalo takto odrbat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Presne tak,xko mam ted od vanoc.Takze by se mi nechtelo dostat banana.:-)Slysel jsem,ze byl nejaky novy pack.Byl tam Aston Martin One-77,McLaren SLR atd...:-)

Edit: Tady to je. http://www.xboxweb.cz/hry/forza-motorsport-3/ Tak jsem myslel,jestli se to neda nejak stahnout z netu.:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Presne tak,xko mam ted od vanoc.Takze by se mi nechtelo dostat banana.:-)Slysel jsem,ze byl nejaky novy pack.Byl tam Aston Martin One-77,McLaren SLR atd...:-)

Edit: Tady to je. http://www.xboxweb.cz/hry/forza-motorsport-3/ Tak jsem myslel,jestli se to neda nejak stahnout z netu.:-)

zdravym.poridil sem si forzu3 motorsposrt v limited editions a bylo u toho bonus dvd s new asi 100autama a 25tratema,zaroven u toho byly asi 4cd klice na ruzne dalsi stahovani z netu(nvm co to je jeste sem nesosal az vyskousim napisu)jinak ta limitka mne stala 1300 a stoji to za to,kupuju jen limitky:-)

a to bonus dvd se musi nejdriv nainstalovat na hdd xboxu jako na pc.potom teprve nainstalovat play dvd aby se vsechny ty new auta a trate auktualizovali do hlavni hry:-) za moment jdu skusit ty cd keye co k tomu byli mnelo by to bejt na dalsi auta a trate tak uvydime.Forza 3 motorsport vrele doporucuji-jeden z nej simulatoru zavodnich aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu