Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Podle čeho MS vůbec banuje ?


kovaraf85

Otázka

Zajímalo by mě podle čeho dává MS bany když někdo má aktuální firmware a nehraje hry před vydáním + má očekovanej stealth v agbx360 a všechno je v zeleným OK a BAN stejně dostane tak podle čeho ?? I když zas někdo řiká že se tohle stát nemůže tak pár lidem už se to stalo i s nejnověhším LT 1.1 ... To by mě teda zajímalo jak to ten MRKVOSOFT dělá ?? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

uf, dalsi... znas nekoho osobne komu se stalo ze s novym LT dostal ban? Navic ze mel opravdu stealth? Pirati se proste nemaj pripojovat na live a maj hrat offline a je klid! Proste udelal nejakou chybu z toho co pises a tim ho chytli, nebo ze by zacali detekovat CFW? Proste bud kupovat a hrat live nebo palit jak socka a hrat offline a neriskovat zbytecne ban...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Spíš pálit hry není o tom být socka ale o tom že oni jsou zloději,, 1599kč za novinku ?? :D Je trochu přehnané nemyslíš? Já mam zatím origo a už mě začíná pěkně lízt na nervy ... ZAPLAŤ :D už fakt sem uvažoval o flashi ale zase live by mi chybělo ,, nikoho neznám že by dostal BAN na TL ale na xlive fóru to psal jeden manik ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

presne jak sem si myslel, jedna baba povidala.... nikdo ban za to nedostal... dostane az bude zase nejaka vlna a to taky neni jisty... ja si hry kupuju, kdyz na ne neni tak pockam az bude, vzdycky se daj sehnat o mrte levnejc nez pises :) aukro, nebo i tady na foru nabizej lidi hry nove zabalene z UK za mrte mensi cenu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A co když ten dotyčný opravdu ban dostal ??? Třeba je v novém LT 1.1 zase nějakej bug jako to bylo u minulého iXtreme a stalo se tak ...... jo a palit jak socka je asi jen tvůj názor protože my pálíme protože nemusíme být na Xlive a proč by jsme si ty origa furt kupoali ? Jde to levnějc tak to využijeme....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

kdyby ty hry v origo nebyli tak drahy tak si je taky kupuju jenomze nemam tolik prachu navic abych kazdy mnesic mohl dat cca 2000 na 2 novinky na to se muzu ...... to radsi koupim za 100 kc 2 dvd :D

a kdystak neni to sockovani a nwm co na tom krades jsou to stejne jenom 1 a nuly ktery nekdo napsal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

je to kradez :) vyvoj, naprogramovani atd. stoji dost penez... jen tim chci rict, at si furt nekdo nestezuje nebo se nepta na ptakoviny ohledne banu kdyz je to pirat a smazi se hry zadarmo... bud platit nebo nehrat online... nebo taky nehrat vubec... kdyz nemas na pivo taky si ho nedas :)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
je to kradez :) vyvoj, naprogramovani atd. stoji dost penez... jen tim chci rict, at si furt nekdo nestezuje nebo se nepta na ptakoviny ohledne banu kdyz je to pirat a smazi se hry zadarmo... bud platit nebo nehrat online... nebo taky nehrat vubec... kdyz nemas na pivo taky si ho nedas :)...

Ked nemam na pivo a niekto mi ho ponukne zdarma, tak si ho dam...presne tak ako si zahram hru, ked mi ju niekto ponukne zdarma. Osobne som tym nikomu nic neukradol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vaše filosofické úvahy jsou úplně zbytečné. V době, kdy jsem začínal hrát já, stály hry na PC i 1899 a nikdo si nestěžoval. Kdo chtěl, koupil si, kdo ne, šoupal nohama. To, že si zkopírujete hru JE krádež. To, že vy to tak necítíte je jen a pouze váš problém, ale dle zákona to krádež je. Ohánět se tím, že nikomu nic nechybí je kravina - obchodníkovi chybí těch 1599,-Kč, i když o tom sám neví. Také je totální kravina říkat, že vám to někdo nabízí zdarma - nenabízí... Je tady nelegální možnost, ale nikdo od vývojářů k vám nepřijde a neřekne vám "tady to máš, když na to nemáš prachy, já ti to dám". Mimo jiné, když vám někdo nabídne pivo, zaplatí ho za vás. Když si stáhnete hru, kdo jí za vás zaplatí? Nejsem moralista - neříkám, že mám vše originál, jen říkám, že to, co tu melete, jsou totální hovadiny. Dejte si facku, čumte do stolu, nebo něco podobného, jednou jsou tu pravidla a tak je musíte přijmout.

Stop OT. O tomhle topic nebyl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Technicky a právně to opravdu krádež není. Jedná se zde o porušení autorských práv. Trestné je ovšem obojí, to neokecáte. Morální to také není, můžete se sice vykecávat, na kdesi cosi, ale to na věci nemění nic.

K topicu: nikdo neví, podle čeho přesně MS banuje. On to samozřejmě neřekne, byl by proti sobě. To, že je málo lidí, co dostalo ban s LT neznamená nic, MS obvykle banuje ve vlnách, abyste dostali ban hned, potřebujete udělat najakou extra blbou věc, typu připojit se s XBRebootem a podobně. Jak LT obstojí se ukáže až po další vlně, ty bývají většinou v listopadu. Je docela možné, že ani LT neobstojí, jak je slibováno, uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ohánět se tím, že nikomu nic nechybí je kravina - obchodníkovi chybí těch 1599,-Kč, i když o tom sám neví. .

Aj vtedy obchodnikovi chyba 1599,- ked by som si tu hru nikdy nekupil, aj ked som ju hral? P.S hram aj take, ktore si podla hodnotenia malokto kupi, cize ani ja by som si taku hru nikdy nekupil. Tak pisat tu, ako nejake peniaze chybaju obchodnikovi, je nepresne a zavadzajuce :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Aj vtedy obchodnikovi chyba 1599,- ked by som si tu hru nikdy nekupil, aj ked som ju hral? P.S hram aj take, ktore si podla hodnotenia malokto kupi, cize ani ja by som si taku hru nikdy nekupil. Tak pisat tu, ako nejake peniaze chybaju obchodnikovi, je nepresne a zavadzajuce :D

Docela těžký to rozluštit je to jako křížovka z trnky brnky xDDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
je to kradez :) vyvoj, naprogramovani atd. stoji dost penez... jen tim chci rict, at si furt nekdo nestezuje nebo se nepta na ptakoviny ohledne banu kdyz je to pirat a smazi se hry zadarmo... bud platit nebo nehrat online... nebo taky nehrat vubec... kdyz nemas na pivo taky si ho nedas :)...

drz se prosimte tematu a nevyvolavej tu flame. Nikoho tu neprevychovavej, at si kazdy dela co chce, je tu snad demokracie, ne? Pokud chces, tak kupuj, ale neser se do ostatnich :-) Neverim, ze jsi nikdy nestahl zadny film, mp3 atd. Ze to neni kradez dle zakonu mne nezajima. Kradez to ale taky je - taky krades vejdelek vydavatelum a nahravacim spolecnostem atd. Co nesnasim, jsou pokrytci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pro flashery co nadavaj na microsoft

Mozna tedka pouziju par sprostejch slov ale je to pravda : Tak co to dopič. je ? Nekdo si flashne xbox jde na live začne hrat pak dostane ban a začne nadavat na microsoft ze jsou kokot. atd.. ale tak co todle to dopič. je ? vy okradate microsoft a pritom na ne nadavate

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

konecne nekdo, kdo to pochopil :)...

Anonymous_: Ja nikoho neprevychovavam ;), at si proste lidi nestezujou ze maj BAN, nebo ze s flashem nemuzou na live... At si hrajou palenky kdyz chtej, ale at tu pak nezakladaj tyhle Temata a je to ne? Kdyby se tu ptal jen pro zajimavost tak nic nereknu, ale on se pta, protoze je nastvanej ze nemuze s CFW na Live...

k topicu: podle ceho banujou se proste nikdy nedozvime, nejlepsi ochrana je hrat offline a muzes bejt v klidu, ted ale i kdyz mas BAN, muzes si naistanlovat novej dash 9199 a instalace na disk ti znovu jede takze je to jedno jestli dostanes nebo nedostanes ban, nevyhoda je pak uz jen Multiplayeru... Az bude dalsi banovaci vlna, uvidime co se bude dit s iXtreme LT 1.1. Ale myslim, ze uz si tam MS hleda nejakou skulinku cim zase bude banovat... Ale kdy bude dalsi vlna, to se da tezko prepokladat, ja osobne myslel, ze se banovat bude pri vydani novyho dashe, ale podle reakci na forech zadna vlna neprobehla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Podle mě MS moc dobře už dávno ví jak na ten LT jít :) když dokážou naprogramovat to co dokážou tak tohle je podle mě pro ně hračka... Jo a nemam flash ani BAN jedu origo ale jak sem řikal už mě začíná vadit takový prachy co to stojí to to radši proleju ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

w0lf nás tady pěkne poučuje o tom co je krádež ... jak napsal an ... určitě máš doma hodně originálních filmu a mp3 přehrávač jenom plný mp3jek ripnutech z tvých originálních CD(nebo prostě koupený MP3)

jinak ty ani nemáš právo nás převychovávat ;)

co se týče flashe a live ... na live můžete ale je jen otázka času kdy dostanete ban já to dělám tak že když dostanu ban prostě kupim nové xko :) furt to mám levnější jak origa :) ... navíc vývojáři si berou prachy i z goldů na xlive ;)

xko bez live je jenom 50% zábavy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ale kdy bude dalsi vlna, to se da tezko prepokladat

IMO se to dá předpokládat docela dobře, zatím byla pokaždé ke konci roku. Plus občasné malé banovačky za něco hloupého, typu hrají "velkých" her mnohem dřív, než byla hra oficiálně k dispozici.

ban já to dělám tak že když dostanu ban prostě kupim nové xko :) furt to mám levnější jak origa

Ano, to je poměrně přijatelné varianta, ale závisí na tom, jak často hraješ. Když dáš pár her do roka, nemuselo by se to vyplatit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
w0lf nás tady pěkne poučuje o tom co je krádež ... jak napsal an ... určitě máš doma hodně originálních filmu a mp3 přehrávač jenom plný mp3jek ripnutech z tvých originálních CD(nebo prostě koupený MP3)

jinak ty ani nemáš právo nás převychovávat ;)

co se týče flashe a live ... na live můžete ale je jen otázka času kdy dostanete ban já to dělám tak že když dostanu ban prostě kupim nové xko :) furt to mám levnější jak origa :) ... navíc vývojáři si berou prachy i z goldů na xlive ;)

xko bez live je jenom 50% zábavy

a ja tu snad nekoho prevychovavam?

jen rikam at tu pak zase nebracite ze mate ban...

Nanaki: presne za hrani her pred vydanim, je nejcastejsi duvod banu jednotlivych uzivatelu, myslim, ze letos bude banovacka pred Natalem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Btw stahování mp3/videa přes přímej download pro osobní potřebu, žádny p2p je u nás legální. Takže nikdo takovej se u nás nedá označit za zloděje, to by ste mohly pak označit za zloděje každýho kdo dejchá kdyby se našel stát ve kterým se platí za vzduch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na foru k eXtreme firmwaru psal jakejsi borec, jehož kámoš dělá pro Microsoft. Že u xboxu se vůbec neřeší stelath, wawe 2,3,4,5,6... nic takovýho, bany jsou prý na základě pár kontrolních bodů přímo ve firmwaru mechaniky. Protože ta konzole má samozřejmě sama o sobě přístup k mechanice, dokáže ji i odemčít a podívat se na firmware. Proto by mělo být LT mnohem bezpečnější, než starý firmwary, který byly uplně překopaný a nezůstalo tam snad nic z toho originálního, byly tam přidaný různý kontroly stelathu a podobný featurky. To LT věrně imituje původní firmware a liší se jen minimálně, není tam nic navíc, jen to, co je nutný k hraní pálenek. Ale i tak to může Microsoft zjistit, pokud kontroluje samotný firmware, i když to možná už není tak snadný.

Samotní vývojáři LT píšou, že LT firmware vyvíjeli s vědomím těchdle kontrol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Btw stahování mp3/videa přes přímej download pro osobní potřebu, žádny p2p je u nás legální. Takže nikdo takovej se u nás nedá označit za zloděje, to by ste mohly pak označit za zloděje každýho kdo dejchá kdyby se našel stát ve kterým se platí za vzduch.

1) Ano, zlodej jsi. Nekomu ty penize chybi. Komu? No treba autorum tech skladeb/videi? Zisk uchazi. Mas zdarma neco, za co se jinak plati -> ano, zlodej jsi. Ze to neni ilegalni je vec druha - ale uz jsem tu psal.. Defakto se jen opakuji, takze absolutne nechapu smysl tveho postu.

2) jeste jednou nejakej post ohledne warezu - ano/ne, co je/neni ilegalni, tak uz to bude za bodiky ;)

w0lf, to mas pravdu.. Kdyz hraji palenky a zabanuji je, tak by si nemeli stezovat, je to jejich chyba ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu