Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

nejdu ISO hry


slina

Otázka

cauko,

pred dvoma dnami som si kupil psp 2004, mam tam FW 3.71 M33-2, ISO hry som si nakopiroval do zlozky ISO na pametovej karte, ale akonahle zapnem hru na PSP nahodi bielu obrazovku s logom PSP, a dalej nic, proste to sekne.. Na jednom fore mi radili ze mam stary FW a preto mi to nejde a mam si nainstalovat 5,00 M33 alebo 5,50 D3. Skusal som oby 2, spravil som vsetko podla navodu ale ked som to isiel nainstalovat tak mi to hodilo zas tu istu obrazovku. :(:( Uz fakt neviem co s tym, nemoze to byt chyba PSP? Uz som fakt zufali. Za kazdu radu dakujem...

:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

lol přesně to co já. Jde o chybu s RAM (alespoň mě to tak přišlo). Skus tlač na prostor kolem repráčků nebo do něj párkrát prašť. Můžš ho skusit rozebrat a na zadní straně jsou takoví dvě černý...... trošku to zmáčkná nebo tak něco. Pokud je to co sem měl já tak tohle mělo pomoct

p.s. divní je že kyž sem bootnul 1.5 tak šlo vše v pohodě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nejde, rozobral som ho, postlacal, par krat aj riadne prid*bal a stale to iste :cry: ..p.s. divní je že kyž sem bootnul 1.5 tak šlo vše v pohodě/ nemohopil som tomu, mozes mi vysvetlit co si spravil? ja sa do tohto neviznam kedze PSP vlastnym 2 dni.. mam niaku sancu ze by to slo?? :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Urcite hod na nejvyssi FW. Zkus keycleaner, zkus jinou pametovku a jinej kabel, pres ktery to kopirujes. Pokud zkousis iso hry, zkus cso.

pametovky mam 3 a skusil som vsetky, kabel je novy, skusal som iso aj cso...novy FW mi nejde hodit, jak som uz pisal vyssie :cry: skusim keycleaner..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu