Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

baterka z 2004 do 1004


sinistracz

Otázka

takže dnes se mi stalo nasledujicí : nemám do psp 1004 baterku tak jsem tam strcil tu z psp 2004 , to psp jsem mnel na sít , baterka se ukazala že je 100 % nabytá ale jak jsem vytahl adapter tak se psp vypnulo (s baterkou z slimka se predtím nezaplo) tu baterku jsem strcil z5 do slima a nic se nedeje proste neraguje , když hodím to slimko na sít tak tu baterku nevidí ale na sít jede to psp uplne v pohode , tak jsem tu baterku rozebral a zjistil jsem že mezi + a - (krajní kontakty ) je jen 1,2 - 1,3 volt a mezi + a tím prostředním kontkatem je 3,6 volt , samotny článek má 4 volty nameřeny mezi svorkami . Tak a ted chci nejaky rady co s tím i když mi je jasny že bud je odpalená baterka nebo deska v slimu a fatu taky a jestli mam vubec kupovat do toho fatu baterku novou nebo jen do slimu ... díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Zatím je tato otázka bez odpovědi

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu