Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vyměněná mechanika


ctverec23

Otázka

Nedávno jsem byl v servise měnit mrtvou liteonku 74850c s fmw 1.6. za samsung28, ale teď mi plno her nejede.. verze nynějšího fmv by měla být o5 aktuální.

Bezproblému rozjedu bioshock 2, army of two 2, gta 4 data, metro 2033. Ale už ne bad company2, L4D 1 + 2, avatar, alien vs. predator, assassin´s 2...

Předtím vpohodě, po výměně nic.. Zkoušel jsem to jak s aktivačním cd, i bez a nic. Hry, co jsem uvedl, že jedou, spustím bez aktivačního cd, rovnou mi načtou... Ty, co mi nejedou, mi některé buďto rovnou zobrazí open tray, jiné se načtou, ale pak spadnou na unredeable disc a u jedné či dvou se mi dokonce zobrazí jako multimédiální disk a dál nic...

Prolezl jsem to tady křížem krážem, ale nikde jsem nenašel odpověď, kterou hledám a netuším co s tím, jestli je to wawem, nebo čím. Zkuste mi poradit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

To je nějaká divočina, prakticky všechny hry co zde uvádíš mají Wawe 6 jestli ti jsou nějaké měli by ti jít všeci. Nejsou některé znich patchnuté na nižší wawe? To by mohlo působit problem ...uplně nejlépe to vyřešíš flashem iXtreme LT 1.1. Popravdě nechapu když máš novou mechaniku, proč sis nedal i novy fw. Staré hry by ti šli v pohodě ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no právě že mám nový flash...

byli jsme domluvení, že pokud se bude muset mechanika měnit, dá tam i nový fmw. Konkrétně 1.6.. Všechny hry na staré mechanice jely bez problému.. Některé jsem musel spouštět s aktivačním cd, ale nikdy nebyly problémy... Teď po výměně mi prostě něco jede, něco ne.. Myslím, že bioshock 2, army of two 2, bad company 2, alien vs predator a avatar jedou na stejný typ wawe, ale spustím jen ty první dvě hry, navíc bez aktivačního cd... ty ostatní už ne, ať aktivační cd použiju, nebo ne, výsledek je vždy stejný....

no a jestli jsou patchnuté na nižší wawe... netuším... servismen netušil, co mám za mechaniku, když mi ty hry pálil, ani jaký mám fmw. Prostě jsem přes sms objednal hru a pak si pro ni dosel a jela... nevim, fakt nevim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

toro: jakoze metro 2033, bioshock2 a army of two 2 jsou na wawe 3 a ty zbylé jsou na vyssi?? mechaniku mam ale samsung28 a borec mi říkal, že na ní zatim vyšší fmw není.. a aktivační cd nepomáhá....

a když jsem se ho ptal jestli mi všechny ty hry pojedou, říkal že ano, že u některých sice budu muset použít to AC, ale pojedou... tak ja nevim... půjde dát na tu moji mechaniku ten nejnovější fmw? a bude zpětně kompatibilní se všemi hrami?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jestli ti tam opravdu dal FW 1.6 , tak by jsi měl mít všechny hry , které mají vyšší wave než 3 patchované na wave 3 . Divím se , že ti některé hry s wave 6 vůbec jdou .Teoreticky by ti neměly vůbec jít nové hry spustit . To je ale náhoda , že vůbec spustit jdou . Takže aby ti všechny nové hry šly , tak je musíš mít patchnuté na wave 3 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Je možné,že se pleteš a na té staré liteonce jsi neměl 1.6 , ale 1.61 - v tom případě by ti opravdu všechny hry šly , protože 1.61 už na wave 4 a vyšší je . Jestli ti řekl , že na tu tvou novou mechaniku SAMSUNG 28 nejde dát vyšší FW ,takje to od něj habadůra,že ti ji vůbec dával . Proč ti tam nedal LITEONKU ,na kterou FW 1.1 LT jde ? Asi se potřeboval toho SAMSUNGA nějak zbavit . Podívej se na SZ !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu