Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

xbox360 automatické přihlašování na xbox live ?


qua

Otázka

Nevím čím to je vždycky když jsem zapnul xbox 360 automaticky se mi přihlásil na xbox live nedávno jsem ho zapnul a nešlo se přihlásit chtělo to po mě update tak jsem to dal a od té doby když zapnu xbox 360 tak mám místo postavičky avatara jen černou a musím se vždycky po zapnutí xboxu 360 přihlásit ručně přišel jsem na to že když mám v mechanice nějakou hru tak po zapnutí xboxu to zůstane přihlášené ale když v mechanice není hra tak se musím vždycky ručně přihlásit chtěl jsem si tam dát novější update ale nejde asi novější ještě není jestli někdo víte jak bych se nemusel ručně přihlašovat když v mechanice nemám hru tak dejte vědět předem dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Je tam teď D:2.0.9199.0 - K:2.0.9199.0 (BK:2.0.1888.0) (E:0) no ale jak to udělám aby se to přihlašovalo automaticky ?

v nastavení musíš zapnout auto sign nebo jak se to píše , hned ti řeknu jak ... na ovladači zmačkni quide (vyvolej menu )tlačítko potom najed na nastavení v nastavení je položka profile tu otevři a vyber možnost Auto sign in ... a tam dej možnost enamble ... po spuštění xka se ti automaticky přihlásí na xbox live..

A jestli tam nemáš avatara tak si najdi zde na foru plnej NXE update i s avatarama přímo od MS a updatuj s DVD ... jestli ti live nenabídl tu možnost Full updatu :D zde ke stažení http://console-forum.net/showthread.php?t=90168

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jo jsem přihlašený na svuj učet nabídlo se mi to update při zapnutí xboxu který mám připojený na net a od te doby se musím po každém zapnutí xboxu ručně přitom je automatické přihlašovaní zapnuto ale dělá to jen když v mecanice namám žadnou hru kdyžmám v mechanice xboxu nějakou hru tak po každém zapnutí xboxu jsem normalně hned přihlaěený na xbox live a nemusím se přihlašovat ručne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Když mám v mechanice xboxu 360 hru na dvd a zapnu ho tak se mi xbox automaticky přihlásí na xbox live když v mechanice nemám hru a žadné dvd a zapnu xbox 360 tak se mi automaticky xbox nepřihlásí na xbox live mám tam jen černý obrys avatara a musím se přihlásit ručně je to normální chování xboxu 360 nebo je něco špatně ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu