Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Připujení xka k PC


denyzb

Otázka

Zdravím chtěl bych se zepat včera jsem se snažil připojit své xko k Počítači ale neuspěšně.Měl jsem to připojené normálně přes modem ale bohužel se mi vůbec nedaří navázat spojení s PC.Můžete mi někdo poradit co s tím?V xku mam media centr a v PC Windows XP SP2 a Windows Media Player 11.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zdravím chtěl bych se zepat včera jsem se snažil připojit své xko k Počítači ale neuspěšně.Měl jsem to připojené normálně přes modem ale bohužel se mi vůbec nedaří navázat spojení s PC.Můžete mi někdo poradit co s tím?V xku mam media centr a v PC Windows XP SP2 a Windows Media Player 11.Díky

Media player s tim nema co delat spise media center tam je myslim extender nebo tak nejak. Ale v xp asi neni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Windows Media player 11 si mužeš kdekoli stánout... Spíše se obávam že na modemu to nepujde, (ale nejsem si jisty) ja sem si zašel do obchodu a koupil jsem si Switch . Na tom to funguje na 100%. Internet kabel mam ve Switchi a Xbox a PC mam taky ve Switchi. Pak ve Media Playeru 11 si dej Knihovna a hned pod tím napise je takova šipečka na to kliknes a das si Sdílení medii. Tam bys mě vidět Xbox 360 a daš u něj Povolit (pokud to nemaš autamaticky).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

houba139: Ale aby mohl komunikovat Media Player s Xkem, potřebuje být na počítači Media Center, jako takovej zprostředkovatel

denyzb: Mělo by stačit, když si koupíš křížený UTP kabel, jeden konec dáš do počítače a jeden do Xka. A buď si teda budeš muset pozjišťovat, jestli se dá dostat Media Center na XPčka (minimálně jsem viděl upravenou instalačku XPček, který to už v sobě měly), nebo přejdi na vyšší Windows. Vistu nedoporučuju, ber Windows 7

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já sem propojil xko a pc tímto způsobem:

Propojil sem xko a pc ethernet kabelem takze ten kabel co smeruje od xboxe nedas do modemu ale do pc, a pak si už jdi jen na xboxe a mělo by to jet. Už si to moc nepamatuju co se dela potom jak to pripojis ale mne to jede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu