Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Metro 2033 problém při spuštění


Ďáblův Žoldák 666

Recommended Posts

Pls mám problém,hra mi po první instalaci šla ale jelikož byla nastavená na max tak sem si hrál s nastavením,vše na minimum a od tý doby to nejde.Když hru spustím tak po nějaký chvilce úvodních videí se mi hra celá sekne a už nejde. Je to asi blbost ale napadlo mě jestli to není tím že sem u toho nastavení místo direct 9 dal direct 10.Ovladače na ně mám a můj komp je podporuje,takže na druhou stranu je mi to divný :cry: Verzi mám všeho Razor.Pls!!!co stim ??:cry:

PS:Tenhle problém mám i u hry Cryostatis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pls mám problém,hra mi po první instalaci šla ale jelikož byla nastavená na max tak sem si hrál s nastavením,vše na minimum a od tý doby to nejde.Když hru spustím tak po nějaký chvilce úvodních videí se mi hra celá sekne a už nejde. Je to asi blbost ale napadlo mě jestli to není tím že sem u toho nastavení místo direct 9 dal direct 10.Ovladače na ně mám a můj komp je podporuje,takže na druhou stranu je mi to divný :cry: Verzi mám všeho Razor.Pls!!!co stim ??:cry:

PS:Tenhle problém mám i u hry Cryostatis

nemas nahodou nejakou kartu od Nvidie?ty delaj pri tehle hrach(zvlast Cryostasis)pekny pic**** zkusil jsi to preinstalovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nn mám Normal Geforce a přeinstalovávat sem to skoušel 3x Nevím čím by to mohlo bejt,Přitom napoprvý to šlo

GeForce=Nvidia :D a mazal jsis registry a vsechny udeja o hre(slozky atd)kdyz jsi to odinstaloval?mohlo tam neco zustat...hlavne v ulozeny hre to nastaveni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

největší blbost nastavit na nVidii directX10, nVidie to nemaj propracované takže stejně nefunkční

funguje jen u karty : nVidia GTX480

mám GTS250 s plnou podporou DX10 hry přes DX10 mi jednou parádně... ačkoliv když jsem mněl XPčko tak mi bioshock se místama trhal na plný detajly a to tam nešel kuli XP DX10, teď jsem nainstaloval Win7 a Bioshocky i COD6 mi běha naprosto bez trhnutí na plný detajly s DX10 a rozlyšenim 1280x1024

to má na to tolik ten DX10 vliv nebo je to 64bitovym OS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu