Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nejede dantes inferno


Alert03

Otázka

Cus , stahl jsem si dantes inferno ale kdyz ho spustim pise mi to "game not could be started" nevite nekdo co to muze byt?? Mam 5.03 s chickenem , kdyz ho mam spusteny + vcetne GEN B tak mi to v system information pise ze mam 5.03 GEN-B (full) Nekde jsem cetl ze je uz i 5.50 GENB ale nemuzu ho najit :( PSP mam 3004

Diky

PS - vsehcno ostatni mi slape

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ta hra bez úpravy vyžaduje FW 6.20 takže když nahodíš 5.50 GEN-D3 tak ti pojede v poho nebo si jí budeš muset patchnout na 5.00 M33 a měla by ject i na tvým CFW.

K prvnímu postu: Nápodobně, buď nahoď 5.03 GEN-C nebo si to taky patchni třeba na 5.00 M33, ale to je myslím zbytečný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tedka zrovna nevim, jakej OFW vyžaduje tahle hra, ale nahod místo 5.03 GEN-B 5.03 GEN-C http://console-forum.net/showthread.php?t=89968, potom zmáčkni Select a u UMD ISO MODE nastav SONY NP9660 (taky zkontroluj, co tam máš nastavený ted). Když to nepojede, tak hru stáhni znova.

@RaZzer: Neni ... používám NP9660 a všechno mi jede. M33 je od D_X, NP9660 je od SONY ... samozřejmě, že větší podporu bude mít přímo od SONY ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu