Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

záruka hrejte.cz


xGrany

Otázka

Zdravím...chtěl bych se zeptat jestli náhodou někdo neví,jak je to se zárukou u xbox360 + flash z www.hrejte.cz konkrétně mi přestala jít mechanika...vůbec se ani neroztočí,tak jestli se dá nějak uplatnit záruka,nebo se tím flashem přišlo o záruku...Předem děkuji za odpověď...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Záruku máš ze zákona 24měsíců(na spotřebák jen 6). Je jedno jestli si s tim předtim někdo hrál, flashoval apod. Tys to z obchodu koupil ty u nich můžeš uplatnit záruku. I kdyby si dostal ban a X potom shořelo tak jsem přesvědčenej o tom, že záruku by si u nich mohl uplatnit.(Jak si to dál udělaj oni tě nemusí zajímat.) Popř můžeš napsat na Sdružení spotřebitelů, ale v tvém případě je skoro jasný že reklamace bude uznaná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

pokud by se ti pokazil xbox, muzes uplatnit reklamaci u MS, ale s mechanikou je to jiny a mam pocit, ze hrejte se na tebe vyprdnou, protoze mechanika je upravena. A nevim jak by si jim chtel dokazat, ze je xko flashnuty uz od nich (+ u nazvu znamena nejakou specialni edici).... zkus precist jejich topic, mam za to, ze se to tam resilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

U ms bych to nereklamoval. v ČR uplatňuješ záruku u toho kdo ti to prodal, ty si to neflashoval oni ti to tak prodali, logicky máš záruku 2 roky ,jestli do toho Xboxu někdo zasahoval, nadělal do něj nebo tam třeba zasadil trpaslíka, ti může bejt jedno, ze zákona máš od prodejce 2 roky záruku, tak ji u něj můžeš uplatnit. Neexistuje nic jako že by ti to prodal bez záruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

samej chytrak ale dobre, dal sem si tu praci, co si mel dat xGrany a precetl jsem skoro cely topic, ktery tu v sekci prodej hrejte ma a dam zde par citaci

takze hned na zacatku stranky se pise

[font=Times New Roman][size=3]!!!U mechaniky Lite on[/size][/font]  [font=Times New Roman][size=3]lze aplikovat FW [color=#ff0000]LT 1.1[/color] iXtreme, ale pro plnou záruku konzole je  třeba udělat výměnu mechaniky,např. za samsung ms28, protože orig. FW  nelze z mechaniky Lite on načíst a zatím není poskytnut. [/size][/font]

dal je tu par otazek od lidi (hodne podobnych teto)

Otázka: ALe to já vím,že se nevyrábějí.. Chtěl sem totiž vědět, co se přesně stane, když se pokazí liteon ... Budu si muset

za svoje koupit samsunga a nechat ho oflashovat za penize? Tomu přesně říkám NEzáruka. Nevím ,já to neprodavám

,přečetl jsem si o xboxech. Tohle já ani nemůžu vědět, tak se Vás ptám.

Odpověď: Ano, budete si muset koupit mechaniku a za flash uz neplatite, platite jen za praci... Ano jak rikate, je to

NEzaruka, ale uvedomte si, ze si kupujete upravenou a ne orig. konz., tzn. ze nemuzete chtit 100% zaruku po necem co

neni v orig. stavu..Mi na konz. zaruku nedaveme, nejseme vyrobci..

a na zaver jeste par reakci na tuto vec

Pokud mate flashlou verzi od Hrejtecz (+) tak je dodana s mechanikou LiteOn. Pri jeji poruse jde max. vymenit mechanika za jinou (v tomto pripade je lepsi jiz Samsung, BenQ (platite si to samy)).

pokud se Vam pokazi DVD mechanika Liteon, tak to zatim lze resit jen vymenou za jinou, protoze zatim neni poskytnut 
orig FW (zatim).Pokud by jste to chtel i se zarukou na mechaniku, tak jedine vymenou za jinou a nasledny flash jine 
mechaniky,to je ale podstatne drazsi.. Pokud se Vam pokazi neco na desce,pr GPU , to lze vyreklamovat normalne..tzn. 
jakakoliv jina zavada nez mechaniky, lze vyreklamovat (to neplati pro tu vymenu mechaniky, tam lze vratit zpet orig 
mechaniku a reklamovat) Pro zakaznika je lepsi , kdyz si reklamaci resi sam, je to pro nej rychlejsi...ale pokud 
chce, muzeme to vyridit i u nas, ale je to na delsi dobu, koncovy zakaznik VY, to ma cca za 10-14 dni.

z toho vyplyva, ze ti vsichni melou sice cosi o zaruce, ale nemaji ani sajn o skutecnosti, nehlede na to, ze xGrany mel rovnou napsat na hrejte nebo precist topic, tady bych to asi locknul pro velkou koncentraci chytrosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja bych to locknul pro nizkou koncentraci chytrosti..

Proste pokud u nich koupim konzoli, tak jim ji tam prijedu omlatit o hlavu kdyz se posere, at si na nejaky consoleforum pisou co chtej. A pokud se budou tvarit chytreji nez ja, tak volam na COI ci SOS, at se o to postaraji za me. Tecka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu