Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Forza 3 problém s cd 2


SindyDog - FaNitos

Otázka

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ve skutečnosti není nutné první DVD instalovat, pokud nemáš třeba místo, stačí pouze soubory z druhého. Prostě pusť hru (z prvního DVD) a hra ti sama nabídne možnost instalace.

Ale pokud to píše "Incorrect Disc", zkusil bych DVD zkontrolovat v Abgx, jestli je správné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Měl jsem ten samý problém.... vyřešil jsem to tak, že jsem to naistaloval na svuj hdd na jiném xku... ze stejného dvd jako to na mém nešlo :-(

No tak to sa mi nezda. Hra nainstalovana na jednom xku uz nefunguje na druhom...nutnost instalovat na HDD na tej konzole, na ktorej sa bude hrat.

Je pravda, ze pri Forza3 je to druhe DVD specificke, cize nie je nutne na spustenie hry. Pochybujem, ze z toho druheho DVD mas data v hre...myslim, ze hras iba z DVD1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pouze pokud jsou "volné", tedy bezplatné. Pak je opravdu jde instalovat na jedné konzoli a pustit na druhé. Bohužel, většina DLC je uzamčená a tedy takto instalovat nejdou. Ale všechny DLC, které se objevili ve formě disků (Fallout, Borderlands, Oblivion) uzamčené logicky nemohou být. A proto jdou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu