Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty modern warfare 2 CD-klic


xbox

Recommended Posts

Cau koupil jsem si normalne original teto hry a kdyz chci zadam CD klic pres tu tabulku ve STEAMU tak me to napise ze tento CD kllic byl jiz aktivovan v existujicim uctu:roll::roll: prosim poradte co s tim mam delat??? Asi jedine zavolat na tech.podporu co?? To si to nekdo vygeneroval v piratske verzi kurvaaa!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem napsal do toho e-shopu tak uvidime, a ja jak kokot jsem si koupil original hlavne kvuli multiplayeru kurvaaa!!!!

Tak jsem ted jeste napsal podle navodu na technickou podporu STEAMU,dal jsem tam cd klic,pak duplicity key pak nejakou zpravu anglicky ps.nechal jsem si prelozit a nakonec jsem musel vyfotit tu knizu kde je ten cd key,dal jsem odeslat a za chvily me prisla od nich zprava ze muj dotaz byl prijmuty,tak snad s tim neco udelaji,protoze jinak uz fakt nevim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu