Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pokemon Black / Pokemon White -> 5. generace pokemonu


yaluroo

Recommended Posts

Hmm nejak neumim prijit na to jak to opatchovat dam Pokemon.nds do stejne slozky s tim programem Ale ten nejde samostatne spustit a kdyz do nej pretahnu ty pokemony tak mi vyskoci okno a v nem jsou ctverecky :/ jak si to udelala ty ?

zjevne ti chybi nejaky fonty.

nesmis zapomenout extrahovat i ten txt file co je u toho exe patcheru.

me to funguje normalne. pkmn white, romka stazena z rom-freaks, ak2i+akaio.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 201
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tvuj problem je, ze nemas z nejakeho duvodu (nepouzivas nejaky starsi system? treba Win 2000?) podporu pro vychodoasijske jazyky. Pokud tohle doinstalujes (Pridat/odebrat soucasti systemu nekde v ovladacich panelech), tak by to melo pak fungovat.

Nicmene usetris si praci, kdyz stahnes nekterou z jiz opachovanych verzi:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To neni mozny, jeste se me stale nepovedli spustit...

Zkousel jsem snad uz vsechny verze, nevim co delam sptane...

Uz mam i nejnovejsi update 1.8.6...Jedina zmena po updatu je kdyz hru spustim tak hned vyskoci hlaska SYSTEM FILE IS MISSING...

U Pokemonu mam vse nastavena jako DEAFULT jen tu protipiratskou ochranu mam enabled...

:/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na DSTT už se to rozjede, stačí nejaktuálnější firmware (Update 6.52 od RetroGameFan). K samotné hře:

Hned na začátku mě překvapilo netradiční intro, tohle jsem prostě nečekal :D grafické zpracování se posunulo kousíček dopředu, animace (jak při battlu tak obecně) se zlepšili. Expy přibývají, moje ohnivé prasátko už dostalo lvl up...Zatím jsem nadšený :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu