Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pokemon Black / Pokemon White -> 5. generace pokemonu


yaluroo

Recommended Posts

  • Odpovědi 201
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

JJ.Ja ked som hral este JPN (ciastocna anglictina) tak som sa od toho nemohol poriadne odtrhut :D A ja by som uvital na 3DS aj pokemonov v 3D ale nemyslim efekt 3D ale ze by bol pohlad 3th person.Ja si myslim ze 3DS na to ma aby to zvladlo :D Alebo aspon aby bola cela hra takato: http://www.youtube.com/watch?v=vKPR7QMsJRw (0:24 ) ale nekockate :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pohled ze třetí osoby...já nevím, mě se to hraje lépe z vrchu, už kvůli přehlednosti. Kdybych to musel hrát ze třetí osoby, trošku bych ztratil orientaci a hledat za každým rožkem pokébal by se mi nechtělo :D. Avšak kdyby to byla vedlejší funkce (šlo by to odzoomovat), bylo by to minimálně zajímavé :P.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pohled ze třetí osoby...já nevím, mě se to hraje lépe z vrchu, už kvůli přehlednosti. Kdybych to musel hrát ze třetí osoby, trošku bych ztratil orientaci a hledat za každým rožkem pokébal by se mi nechtělo :D. Avšak kdyby to byla vedlejší funkce (šlo by to odzoomovat), bylo by to minimálně zajímavé :P.

Tak s tym odzoomovanim by to bolo fakt vinikajuce :D Alebo keby aspon tie suboje vyladili do takej mieri ze das napr. utok tacle a ten pokemon by sa rozbehol vrazil do toho duheho a vratil sa spat a nie ako teraz ze sa len trosku pohne.Sak uvidime co nas bude cakat v dalsej verzii.Ved uz tato je podla mna perfektna a ked vyladia este na niektorych miestach tu kockatu grafiku a nieco povilepsuju. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UlbrihF: Napiš jakej firmware máš, flashkartu, jestli jsi zkoušel clean a patched verzi...ach jo.

Zbytek: No uvidí se, já bych asi zůstal u pohledu z vrchu. Jsem celkem zvědavý co přinese remake Ruby/Saphirre (někde na IGN vyplul drb o tom že se chystá). Jsem si jistý že využije možnosti 3DS, to se bude teprve hrát :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UlbrihF: Napiš jakej firmware máš, flashkartu, jestli jsi zkoušel clean a patched verzi...ach jo.

Zbytek: No uvidí se, já bych asi zůstal u pohledu z vrchu. Jsem celkem zvědavý co přinese remake Ruby/Saphirre (někde na IGN vyplul drb o tom že se chystá). Jsem si jistý že využije možnosti 3DS, to se bude teprve hrát :)

Tak to aby som si jednu z nich rozohral :D A potom si zahral remake :D Alebo sak mi staci aj Emerald nie? Ved to je 3 hra len vylepsena (ako crystal verzia ku Gold/Silver).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však ano, stačí ti rozehrát emerald :) i když remake tohoto konkrétního zřejmě nebude, jelikož se vykašlali i na remake Crystalu...

Jinak teď jsem shledal interface při battlu celkem nepovedený, radši bych měl zpět bílej pruh textu, ta "průhledná černá" tam nepůsobí moc pěkně. Stejně jako tabulka při vybírání útoků, ale to je asi o zvyku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už fakt nevím jak ti to říct, divím se že ještě nemáš ban. Radši to DSko zahoď a začni chodit do školy. Tady to máš na tom tvým oblíbeným nasromu.

http://www.fileserve.com/file/ubWnS7N

Clean verze, ozkoušena na DSTT. Kdoví jak je to na R4, běž říct mamince ať ti koupí lepší kartu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dick: Mel jsem s tim taky problemy...Je to zajimavy ale vyresila to jina pametova karta...Zkus nejdriv naformatovat tu kterou ted pouzivas a kdyz to i tak nepujde zkus jinou pametovku jestli mas...

Ostatni: Taky mate problem se ziskanim Mystery Giftu z hlavniho menu (myslim vy s neoriginalni verzi hry) ?Kdyz kliknu na RECEIVE GIFT tak to zacne nacitat, necham to hrozne dlouho a nic se nestane...Napise to ze se zadny GIFT nenasel :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to naformatovani me taky napadlo a posunul jsem se tim z loadingu na bilej screen hned potom :D a jinou kartu nemam takze mam smulu :/

tohle me delalo na 1.8.6. paradoxni je, ze na 1.8.5a mi predtim hra jela bez problemu. koukam ze ted uz je venku i 1.8.6a, ale ja vcera rano mi pomohlo nakopirovat 1.8.6 pres 1.8.5a (normalne delam vzdycky format).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však ano, stačí ti rozehrát emerald :) i když remake tohoto konkrétního zřejmě nebude, jelikož se vykašlali i na remake Crystalu...

Jinak teď jsem shledal interface při battlu celkem nepovedený, radši bych měl zpět bílej pruh textu, ta "průhledná černá" tam nepůsobí moc pěkně. Stejně jako tabulka při vybírání útoků, ale to je asi o zvyku...

Ja viem ze remake emerald nebude ale ruby/saphyre ale ja som len chcel povedat ze mi hadam staci rozohrat aj tu pretoze emerald je to iste len v pribehu s minimalnymi odlisnostami(aspon tak to bolo v crystal :D ) a s par vylepseniami inak je to asi to iste nie? A mne vyhovovala aj ta tabulka pri vyberani utokov ale to ja na kazdom kazdemu to vyhovovuje inak :D Ale mislim si ze si zvyknes ;) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:.Dragunov.: aha takze tak...ked das mistery gift tak tam mas receive wonder card...a tam potom mas wireless a nintendo wfc...to prve wireless robi presne to co si popisal..pripaja sa a nakoniec nic nenajde...cize musis ist cez nintendo wfc...samozrejme musis mat dobre nastavenu wifi aby sa ti to vobec aj pripojilo...

no a ktomu victinimu co za nim ides tou lodou...to je wifi event ktory ide stiahnut len v urcitych dnoch...potom to vypnu a uz to neziskas...pokial mas japonsku verziu (kludne aj s anglickym patchom) tak victiniho uz neziskas pretoze ten event je uz na jpn verzii vypnuty...na europskej verzii este bezi teraz: Europe: March 4th 2011 to April 22nd 2011

ked si chces pozret prehlad wifi eventov tak pozri sem ;) http://www.serebii.net/blackwhite/wifievents.shtml

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam trochu bordel v tech bezdratovych moznostech co Pokemon Black/White nabizi. Rad bych to tu nejak shrnul, a kdyby nekdo vedel neco vic a byl by ochoten to vysvetlit, byl bych rad a pripadne bych to zde doplnil.

C-Gear

  • IR
    Na cartridge se hrou se nachazi IR port.
    Moznosti: trate, battle, friend code a nejaky feeling check (co to je?)
    Tohle je urcite LOKALNI zalezitost.
  • ONLINE
    Moznosti: Game sync
    Co jsem se zatim dozvedel, tak se jedna o jakousi ONLINE sluzbu Pokemon Global Link,
    PROZATIM NESPUSTENO! (30. brezna je launch).
    více info: http://www.pokemon-gl.com/pre/en.html
    Veci jako Pokemon Dream World a Pokemon GBU zni rozhodne zajimave, pripomina mi to trosicku uz MMORPG
  • WIRELESS
    Moznosti: Entralink, Xtransceiver
    Entralink vypada zajimave, ale nevypada to ze by se jednalo o online vec, spise o lokalni zalezitost s vice hraci. Nebo se jedna o online vec? nic mi to nedela :D Vi o tom nekdo neco vic?

Pokemon Centrum

  • Union Room
    Moznosti: trate, battle, chat, eggs exchange, drawing pictures of other players
    Tohle je taky, pokud chapu dobre, LOKALNI zalezitost
  • Wi-Fi Club
    Moznosti: trade, battle s lidma co mate jejich friend code ONLINE.
  • Global Terminal
    Moznosti: trate, battle s lidma ONLINE

Menu hry

  • Mystery gift
    Moznost ziskani darku. Nejaky item do hry predpokladam? Darek je mozne ziskat pres IR, wireless (oboji je lokalni vec) a pres WFC (ONLINE)
  • Battle Competition
    To je co za srandu? (ONLINE)
  • Game Sync settings
    Nejake nastaveni tykajici se Pokemon Global Linku zmineneho vyse, prozatim nefunkcni.

Nechapu proc je to vsechno tak porozhazene po cele hre, a proc je X verzi te same veci (trade, battle). Nicmene snad to povede k lepsimu pochopeni nejen pro me, ale i pro ostatni hrace Pokemon Black/White tady na foru. Pripominky jsou vitany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu