Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kopírování - prosím pomoc


Thommino

Otázka

Zdravím, předem zdůrazňuji, že xbox 360 nemám a nikdy jsme na něm ani nehrál. Potřebuji ale vypálit jednu hru nebo spíše jenom zkopírovat. Mám tu jednu pálenou hru a jedno DVD+R DL, ale při normální kopírování přes nero hra poté nefunguje. Musím tedy z toho DVD udělat ISO a pak z to ISO vypálit na to DVD nebo jak? Prosím o radu jakoukoliv, potřebuji to do zítra mít, ale ať hledám jak hledám tak nikde na internetu nemohu nic najít. Děkuji předem za jakoukoliv radu. :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No, jestli ti to nefunguje přes Nero, tak bych chybu nejdřív hledal jinde. Nemáš starší firmware? Hra by mohla mít novější wave, kterou iXtreme nepřekoná a hru nespustí. Jinak já to kopíruju tim zpusobem, že přes IMGBurn vytvořim z vypálenýho DVDčka ISO, vytvořim DVD soubor (případně opatchuju) a potom vypálim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No' date=' jestli ti to nefunguje přes Nero, tak bych chybu nejdřív hledal jinde. Nemáš starší firmware? Hra by mohla mít novější wave, kterou iXtreme nepřekoná a hru nespustí. Jinak já to kopíruju tim zpusobem, že přes IMGBurn vytvořim z vypálenýho DVDčka ISO, vytvořim DVD soubor (případně opatchuju) a potom vypálim.[/quote']

OK, tak to jsem taky začal dělat přijde mi to asi jako nejjistější. Takže těd z toho dělám ISO a pak z toho udělam DVD soubor jak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Kdž v archivu žadný soubor s koncovkou DVD nebyl?]Nic se neděje, stačí v PC vytvořit normální textový soubor a do něj napsat:

LayerBreak=1913760

hra.iso

Přičemž slovo "hra" musíte nahradit názvem ISO souboru. Potom soubor uložte a koncovku změňte na DVD. To je vše.

Pokud se vám to nechce dělat přes notepad, tak můžete použít program abgx, kde stačí jen vybrat ISO a program sám vytvoří soubor DVD (musíte mít v menu zaškrtnuto create a DVD file).

Ale mrknu byh na ty wave ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ale mrknu byh na ty wave ...

wave to je co? :D říkám já tohle dělám poprví a je to pro mě Španělská vesnice takže opravdu nevím :( s tím DVD ale chápu .. až budu mít ten soubrou DVD tak vypálím jen ten a nebo i to ISO?

*EDIT* Mám tu teď 2 soubory "XGD2DVD_NTSC".. jedno je soubor ISO a druhej MDS.. Teď jsem udělal z ISA podle toho návodu "XGD2DVD_NTSC.dvd" ale co mam teda pak vypálit to už nevím:( prosím o radu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
wave to je co? :D říkám já tohle dělám poprví a je to pro mě Španělská vesnice takže opravdu nevím :( s tím DVD ale chápu .. až budu mít ten soubrou DVD tak vypálím jen ten a nebo i to ISO?

*EDIT* Mám tu teď 2 soubory "XGD2DVD_NTSC".. jedno je soubor ISO a druhej MDS.. Teď jsem udělal z ISA podle toho návodu "XGD2DVD_NTSC.dvd" ale co mam teda pak vypálit to už nevím:( prosím o radu..

MDS smaž a vytvoř DVD podle návodu, vypal podle návodu ^^ :)

Info o wave si přečti v topicu pro začátečníky, nedjřív bych se zaměřil na to, abys neplejtval DVDčkama ... co ti to píše, když to vypálený DVDčko dáš do Xka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ale tak když tu mám DVD s hrou, která na tom xboxu jde a chci to jen zkopírovat, tak mě wave nemusí zajímat ne? no udelal sem z toho ISO pak pres abgx DVD a to DVD vypalil a uvidim no :) kazdopadne diky.. jinak to ani neni muj xbox ja dostal za ukol to zkusit zkopirovat to DVDcko :D takze to nemam ani jak vyzkouset.. diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Záleží na tom, na jakym XBOXU chceš to zkopírovaný DVDčko potom přehrát. Jestli na stejnym, jako na tom, pro který to bylo vypálený a na kterym to fungovalo, tak tě to zajímat nemusí. Jestli na jinym, tak by tě to zajímat mělo ... může mít starší verzi iX než Xko, pro který to bylo vypálený, takže ho to nepřehraje ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu