Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

bezdrát. ovladač na trafo


foruman

Otázka

Ahoj. Máte nikdo předělaný bezdrátový ovladač na stabilizovaný trafo s 5V ? Jde mi to o, zda li ovladač zkousne 5 V na svorkách pro baterie. Baterie dají maximalně 3 V. Rád bych si ho předělal na trafo, ale nevím jak moc jej budu muset předělávat-případně srazit stabilizátorem. Takže by mě zajímalo, jestli to nikoho nenapadlo taky a neprovozuje danou činnost s 5 V :) Díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Odpovím si tedy sám :) Našel jsem si elektronicky trafko na 12 V 1 A. Přidal jsem si do obvodu stabilizator na 3.3 V a napajel na výstupy dokonalej slabej kablík s vysokou pružností :) Na svorky v xbox controlleru sem namotal +/- vodiče :) a jedu pecky :p. Ovladač mám bez baterií- takže naprosto lehký :p dírku pro kablík sem si udělal zespod kastlíku pro baterky. Takže naprosto žádný omezení...jak s baterkama :). Ted napajím trafíčkem, naprostá 100 % fukčnost, super lehkost, už žádný kupovaní a nabíjení baterek :p. Doporučuju kdyby nad tím někdo uvažoval ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Emmm, váha ovladače není špatná ani s baterkama, ale věř že bez baterek se hraje ještě lépe ;).Ale může to být subjektivní pocit, nadruhou stranu sem se stejně jako ty obaval, že to nebude ono - je to ale jestě lepší :). Zpětná vazba - vibrace jsou ted mnohem lepší :) jestli mluvíš o nich. Jestli ale potřebuješ cítit neco těžkého pak ti ta váha může chybět. Play and charge kit je na hovno, pripojuje se zezhora, musíš mít original nabíjecí baterii, idiotskej tlustej, neohebnej kabel, musí ti čumět kabel z Xboxu a ještě stejně musíš platit za nabíjení a baterie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu