Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Co je mému PSP ?????


gejzir

Otázka

Zdravim všechny,

nesetkal jste se někdo s podobnou závadou? Když zmáčknu "SELECT" tak mi vyskočí nabídka, ale nic víc už neudělám, "YES" nebo "NO" prostě zvolit nejde. Dál ještě nereaguje tlačítko "START", a to tak, že vůbec.Byl jsem pracovně v Ostravě, tak jsem zkusil Play shop (hrejte.cz), ale tam jsem neuspěl.Můžete doporučit ještě jiný (ne Sony) servis na PSP?

Za případné odvědi všem předem díky.

Edit: Udělal jsem pitomost a trochu s tim laboroval.Už tam neni CFW ale 5.03. V době závady tam byl M33-5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zdravim všechny,

nesetkal jste se někdo s podobnou závadou? Když zmáčknu "SELECT" tak mi vyskočí nabídka, ale nic víc už neudělám, "YES" nebo "NO" prostě zvolit nejde. Dál ještě nereaguje tlačítko "START", a to tak, že vůbec.Byl jsem pracovně v Ostravě, tak jsem zkusil Play shop (hrejte.cz), ale tam jsem neuspěl.Můžete doporučit ještě jiný (ne Sony) servis na PSP?

Za případné odvědi všem předem díky.

k tomu star... odesel ti start na spodnim panelu tlacitek, kup novy panel asi za 200kc, sundje kryt vymen a pripoj panel, za 10 min to mas, pokud by byla moznost vem panel i s pliskem, kdyz koupis jen panel budes ho muset na plisek nalepit, coz je naprd:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu