Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nejde vypálit demo !!!! Prosím o pomoc


Liquid Scale

Otázka

Zdravím všechny xmaniaky.....:)....mám problém s vypálením Skate 3 Dema.....Před půl rokem jsem normálně vypálil Forzu 3 Demo a jelo to ..sice to načítalo až příliš dlouho ve hře...ale jelo to ....XBOX mám starý od Října Elite verzi.....Pálím i přes imgburn i přes nero na nejmenší i největší rychlost na Verbatim DVD-R 16x printable........a prostě v game library nic není nikde....nevíte si někdo rady,?? ....HDD se mi rozebírat enchce kvůli tomu a dalších 5 DVD mě nezabije...tak co má někdo nějaké nápady??? Díky moc:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tak Flashek mám doma asi 10 , ale ani jedna nesplňuje požadavky XBOXU a tak po přetáhnutí na Flashku je demo corrupted, jak píše xko .....Takže bych chtěl poradit ohledně toho vypálení ..... ...pořád a stále nejde a strukturu složek mám naprosto správně ...nějaké nápady??:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu