Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

GTA IV a EFLC - pozde nabihajici textura ???? kde je chyba ?


lukynthc

Otázka

Zdravim ..chtel jsem se zeptat jestli je normalni ze se mi v GTA IV a EFLC pozde objevuje textura ?

jedu rychle autem zniceho nic nabouram a predmnou se objevi mala zet nebo zastavka pilir atd ?

hru mam naistalovanou na Hdd a z cd to dela taky ? iv mam original eflc ne .....

vcem je chyba ? da se to neak opravit ? mam revizi zephyr

a jeste treba po hodine hrani se mi zda ze se lehce hra zacne loggovat ? ale dela mi to i na PC

co vy na to Xkaři ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

ne laguje vylozene ae vydis na tom kdyz to hledas takovy malinky rozdil mno uz to neni tolik plynule pste :( - minus tak 1-3FPS > je to samozrejme zanedbatelne :) ae ja se ptam :)

ae u jine hry mi to nedela a zadne artefakty ani jine veci mi po obraze neskacou je jasny a ostry porad :) takze snad ze by mi odchazelo gpu to ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No, zrovna GTA (nevím, jak u druhé hry) trpí doskakováním textur a objektů docela dost. Mezi námi, ta hra není po technické stránce nic extra.

S tím samozřejmě nic neuděláš, takových her je víc, třeba Mass Effect, nebo Bioshock. Instalace na HDD tomu pomůže (HDD je rychlejší, než optická média), ale problém kompletně neodstraní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu