Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

MH3(Wii) emulator na PC


Cvak01

Recommended Posts

beznzvuwm.png

Co je to za errory? Měl s tím taky někdo problém?

Buďto nastav emulator i wii na jinej jazyk nez english

nebo stáhni si starří build toho emulátoru(tuším že rev. 4830) a v properities toho ISA(v tom emulatoru pravym na iso) zaskrtni TLU hack nebo tak nejak :P

Chtěl jsem se zeptat jak je to s online multiplayerem jde ????

NE

Tak jsem na tom : Logitech Rumblepad II rojzel akorat me sla prava packa .Nevim jak na tu levou :_(

Ale tlaticka jsem si normal uz navolil,akorat jsem mel dalsi problem ... jak hrat na dva ? Na gamepadu to slo ,ale na klavesnici nic ... porat to psalo stikni 1 a 2 tak jsem to delal a nic.I kdyz jsem si navolil tlacitla.Chtelo by to,aby nekdo suprove nastavil program.

Pak ho celej zabalil a poslal.Pak uz to bude pro ostatni jednodusi.

Mně stačilo nastavit v tom wiimote button mapping left analog na ten analog :P kdytak zítra upnu ten program i s nastavením( mám stejnej gamepad)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buďto nastav emulator i wii na jinej jazyk nez english

nebo stáhni si starří build toho emulátoru(tuším že rev. 4830) a v properities toho ISA(v tom emulatoru pravym na iso) zaskrtni TLU hack nebo tak nejak :P

NE

Mně stačilo nastavit v tom wiimote button mapping left analog na ten analog :P kdytak zítra upnu ten program i s nastavením( mám stejnej gamepad)

ODPOVED: To budu velice rad! Nechapu proc to tak neni jinde na forech.Tam se bavej podobne me to nejde ...co stim ? Uplne peklo ! Taky to je,nekde 3 hodiny u toho clovek sedi a pak zjistim,ze mam nastavovat ovladac na Wii ne gamepad na GameCube :D

Clovek se stejne uci tak ,ze tak.Zkus to teda co nejlepe postavit a kdyby slo na druhe ovladani,alespon klavesnici ? Kuprikladu na Super Maria Wii.To jsem si o vikendu myslel,ze si s pritelkyni zahrajem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak us sem zapl ten nuncuck ale taky mi to hazi ty errory

Mas zaply wiimote plugin?

při vytváření postavy mám 1FPS :lol: nevíte co mám kde vypnout ?:-D

Use Direct3D9 Plugin for Graphics

config

Direct3d tab:

***don't use Enable CPU-> EFB access**

Safe Texture Cache : Fast

Advance tab:

Enable EFB copy : To Texture

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Connect the nunchuk or a clasic controler to the wii remote

tohle mi to pise kdyz zapnu hru at delam co delam a snazim se jakoliv nastavit ovladani moc moc prosim pomoc

edit tak uz sem to rozebeh ale tedkon mi to pise chybu:

WRITE INVALID ADDRESS:4c000074 a 7cba03ba

edit tak vse vyreseno pardon malo sem si to tu procet:D:D:D

ale mam tu hru ve francoustine a nebo jakym koliv jinym jazyku a nejak v tom poradne neumim a na nejakym AJ forku sem cet jestli by neslo slozky z isa jako french prehodit do slozky english aby se to jako zpustilo francouzky ale bylo to aj akorat nejak sem nedocet ten konec jestli to teda ne nebo ne

a v ty 4830 verzi mam 4fps to je taky na prd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu