Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA: VCS nebo Driver 76 ?


HAcko

Recommended Posts

tahle otázka mě napadla kdys sem poprve hral drivera (bylo to včera :D )...

gta: vcs

celý název : Grand theft auto : Vice city stories

grafika: na psp dobrá

ovladatelnost : jak u čeho u auto větsinou bejva nerealny (asi jako u všeho) , u motorek tky , chuze a jiný pohyb : mohlo to bejt horší , hlavní hrdina sprintuje jak blázen ale aby se při výskoku u zdi zachytil a pak vylezl , to už nezvládne , což je minus

obrázek : grand-theft-auto-vice-city-stories-20061030062258008_640w.jpg

Driver 76

celý název : Driver 76'

grafika : modely vozů jsou o něco lepší než v gta , kolemjdoucí jsou celkem povedení , okolí je už poněkud horší ... , ale o proti gta je na obrazovce i tachometr

ovladatelnost : auta opět nereálné (např. jedete 80MpH a zatáčku co má 90° vytočíte jak nic) , chuze běhání bez na dechnutí , ale nejde ani o sprint ani o chuzi , zaměřování je automatické jako u gta

obrázek :

931862_20070515_screen005.jpg

konečné hodnocení podle mě (1 2 3 4 5 [0,5] ) :

gta VCS - 4

Driver 76 - 4

Tyhle hry si vzájemě konkurují , každá má svoje - a +

a jaký je váš názor ? :pspgamer:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Driver je závodní hra a GTA arkáda takže se tohle srovnávat nemůže. U Drivera je samozřejmě spíš dbáno na ty auta (tachometr, tuning...) a u GTA se všechno musí brát celkově když se jedná jakoby o Real Life... Jinak určo u mě vede GTA. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

100% nejlepsi GTA VCS vydrží ti delší dobu a je tam daleko více možností než v nějakém nudném driveru

btw: czshare profi acount si pořid je to proste best a ani to tolik nestojí

tady je funkční odkaz Driver 76 na czshare

http://czshare.com/download_files.php?id=168976&code=9b6C&typ=profi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno tak já mam ted obě hry na kartě a střídám to jak ponožky :D ... v gta mě zabijou ... vsteky mačkám home :D a u drivera MISSION FAILED :D takže jaksi ... :D mno mam co hrát :D a dyby mě to už nebavilo tak mam ještě nes emulator a hraju mario :D asi 8x dohráno :d

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno tak já mam ted obě hry na kartě a střídám to jak ponožky :D ... v gta mě zabijou ... vsteky mačkám home :D a u drivera MISSION FAILED :D takže jaksi ... :D mno mam co hrát :D a dyby mě to už nebavilo tak mam ještě nes emulator a hraju mario :D asi 8x dohráno :d

sorry za OT ale jestli nemáš co hrát a máš nes emulátor tak doporučuju tohle jinak já to mám pod názvem TechnosIceHockey

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry za OT ale jestli nemáš co hrát a máš nes emulátor tak doporučuju tohle jinak já to mám pod názvem TechnosIceHockey

to jsem taky skousel jednou ale vubec mne to nechytlo je to takova kravina ale je to jenom vec nazoru

ja davam tedy přednost realnym hram.

btw: hecko co tam s tim delas ze ti to furt pise mission failed nebo ze te furt zabijej???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu