Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vyplatí se XBOX 360?


Mr Crazy

Otázka

  • Odpovědi 68
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

To je taky pravda. No tak jak to tak vypadá, žádná next-gen konzole nepřeje pirátům co? PS3 nejde hacknout, X360 jde, ale s velkým rizikem a Wii jen s čipem, kterej se blbě shání.

A u X360 je právě blbý, že ta poruchovost se týká i legál uživatelů...

Ach jo, chtěl bych nějakou good next-genovku, ale platit nehorázný prachy za hru, která tě buď omrzí nebo jí dohraješ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Láká mě XBOX 360, ale potřebuju vaší radu - vyplatí se vůbec kupovat? Četl jsem o jeho poruchovosti atd. a docela mě to odradilo. A co flash mechaniky? Je těžký? V poli X360 jsem začátečník, ale láká mě na něm ta grafika atd. Prosím o rady. Díky

Co se týká herní stránky, je to skvělé.

Pokud uvažuješ o next gen konzoli srovnatelné s PS3 a několika exkluzivnimy tituly jako Gears of War, Forza 2, tak se Xbox vyplatí. Zkus se podívat po inzerátech, třeba narazíš na něco slušného, nechceš-li kupovat nový.

Flash mechaniky se udělat dá, ale počítej s tím, že jakmile se pálenou hrou připojíš na Xlive, dají ti ban, takže už se tam s tou konkrétní konzolí nepřipojíš ani s originální hrou. Jak je to s flashnutou mechanikou a originální hrou, to nevím. Víte někdo ?

O poruchovosti tady najdeš dost témat, zkoukni to a uvidíš. Nevim, taky mám xbox sotva týden, takže nejsem žádný odborník. Ale každopádně když máš zaručák, tak ti vždy v případě poruchy opraví nebo dostaneš nový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Co se týká herní stránky, je to skvělé.

Pokud uvažuješ o next gen konzoli srovnatelné s PS3 a několika exkluzivnimy tituly jako Gears of War, Forza 2, tak se Xbox vyplatí. Zkus se podívat po inzerátech, třeba narazíš na něco slušného, nechceš-li kupovat nový.

Flash mechaniky se udělat dá, ale počítej s tím, že jakmile se pálenou hrou připojíš na Xlive, dají ti ban, takže už se tam s tou konkrétní konzolí nepřipojíš ani s originální hrou. Jak je to s flashnutou mechanikou a originální hrou, to nevím. Víte někdo ?

O poruchovosti tady najdeš dost témat, zkoukni to a uvidíš. Nevim, taky mám xbox sotva týden, takže nejsem žádný odborník. Ale každopádně když máš zaručák, tak ti vždy v případě poruchy opraví nebo dostaneš nový.

samozřejmě pokud nemám flashnutou mechaniku žejo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

j presne tak a en chci upzrnit jako spravny ps3jkar ze poruchoost PS3 je jedno procento konozlí a u xka je to celých 33 procent a o tom se ještě spekuluje že prej je to víc takže každá třetí konzole má jakoby poruchu a musí do servisu takže nwm zas nemít od půlroku konzoli na měsíc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
samozřejmě pokud nemám flashnutou mechaniku žejo?

Právě....navíc u Xka neexistuje (co já vím) něco na způsob recovery menu, kde bys v případě poruchy mohl přehodit CF z5 na FW...takže takovej začarovanej kruh...jedná z mála slabých stránek xka....+ ta poruchovost..ale netroufnu si odhadovat, kolik kousku ze sta se může pokazit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

j ted sem nad tim tak premejslel vem si koupíš si core pack pak si musíš koupit pametovku nebo hdd a nedej bože si budeš chtít rovnou zahrát tak ještě hru

core pack 6666

pametovka 900

hra 1500

kabely k tv 500

seš na 9500 a s touhle konzolí by si měl bejt legal takže si třeba jednou za měsíc koupíš hru a třeba si potom koupíš premium acount na live to sou 2000

seš na pořizovací ceně ps3 štve mě že u xboxu se musíš třást jestli ho zapneš nebo ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To uz je asi lepsi koupit si ty pridavny vetraky:)

praveze podle me ty vetraky mi pridou k nicemu.. sou hlasite a moc k vykonu inbox chladicu nepridaji

otvory pro prutok vzduchu mi prijdou male.. vzduch se poradne nedostane ven.. takze jak rikam.. moc to nepomuze.. ale kdyz je box otevreny a fouka do nej.. mohlo by

sice mit u TV rozebranou krabici asi moc na vzhledu neprida.. ale furt lepsi mit rozebranou krabici nez nefunkcni..

a daj se někde koupit přídavný větráky? a za kolik?

clovek nesmi byt liny neco vygooglovat..

Treba tu :) http://gamehouse.cz/xbox-360/pridavny-ventilator-4389.php

Ale vubec nevim, jestli to napaji xko nebo jestli se to musi pichnout samostatne do site......

http://www.youtube.com/watch?v=7kXUbeLnP2g

ve druhe minute ukazuje intercooler.. a ve treti minute ho i sunda, a pak ukazuje i jeho hlasitost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Určitě to nějak půjde. Navíc tu hru si pak uložíš na HDD.

O to nejde, spíš jde o dobu, za jakou tu hru stáhneš...

www.xboxhacked.hu.cz :) má stránka o flashování...sory za reklamu :) ale je k tematu

Bude se hodit, díkes za radu

Mam svoje xko flesnuty tak ze jsem neprisel o zaruku.Pokud chces kontakt na borce co to dela tak maj icq 214601014.Jinak xbox je to nejlepsi na svete a musis to mit 8)

Tak jestli to opravdu funguje tak je to skvely. Ale jak je mozny ze neprijdes o zaruku, kdyz? Treba kdyz to budes davat reklamovat, tak u Microsoftu zjistej ze je to flashly, nebo ne?

BTW: mas ty nejaky problemy s chlazenim? Nerad bych si to koupil a nekdy se mi rozsvitil "kruh smrti"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
taky me to napadlo :lol:

pak aby nebyl xbox360 nejprodavanejsi, kdyz ho nekdo flashne pak mu shori a on si koupi novej lol :lol:

Tohle se říkalo i o vISTÁCH, ŽE JSOU SCHVÁLNĚ PORUCHOVÝ. nEVĚŘIM TOMU A KDYBY TO PRAVDA BYLA, TAK JE TO NĚJAKÁ NOVÁ BUSSINES strategie

Microsoftu. :bash: :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a co myslíte o PS3jek? sry že odbočuju-půjdou někdy hacknout? jestli se na ně ale budou vyplácet stahovat hry, když za nějakou dobu bude mít hra okolo 20 GB- Blueray disc
Hm...nejlepší je hrát originálky.Kupovat je za cenu za kterou je potom prodáš do bazaru.A nic už potom řešit nemusíš.A X360 je asi nejporuchovější výrobek za posledních 10 let v elektronice.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hm...nejlepší je hrát originálky.Kupovat je za cenu za kterou je potom prodáš do bazaru.A nic už potom řešit nemusíš.A X360 je asi nejporuchovější výrobek za posledních 10 let v elektronice.
Ty máš PS3? Jaký zkušenosti? Prej je k tomu téměř nutnost vlastnit HD televizi. Když jí nemam, potřebuju k tomu nějakej special kabel než kterej je v balení?

O tý poruchovosti jsem právě hodně slyšel, proto tenhle topick

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu