Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

jsem stracenej potřebuju pomoc


haklik

Recommended Posts

ano...

pokud máš PSP FAT - tak to jde flashnout at mas jakykoli FW

pokud máš PSP SLIM - tak jde flash jen 5.03 a míň

pokud máš PSP BRITE - tak jde “flash“ 5.03 ...

pokud máš 5.51 a víc tak zatím budeš muset čekat než se to prolouske..

To je nesmysl co jsi napsal, záleží jakou máš desku u SLIM psp, jedině TA-088v3 jde pouze přes chickHEN

konkrétně samozřejmě myslím druhou řadu PSP

jaký typ PSP máš a jakou základní desku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no FW mam :5.03 nevim co dal ja se tu u psp novej fakt netušim já spíš hraju na PS3 to psp mam po bratrovi když ho koupil nový tak tam byl FW: 3.75 ta 5:O3 je tam až ted fak bych to nak chtěl hacknout neni tu někdo z kladna a okolí ?? sem uplnej kokot nebo mi jetšě porad třeba to dam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čis potřebuju pomoc co se týče PSP. Ja koko jsem ho pučil brachovi a on mi přeinstaloval softver na 5.5 z UMD konkretně z Gran Turisma. A teť mi nejdo hry z paměťovky. Mam PSP 2004 8B pujde to přehrát? Vym že se musi nějaký programi stahnout na paměťovku, ale nevím jaký a kam. Pomuže te mi někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dávám pan3xx na paměťovou kartu do slošky PSP Game a eště v kladam 150 a 503.PBP a to vkládám bez slošky mezi MUSIC, PSP, ... Pak to skoušim spustit ale vždycky se mi oběví tabulka (Tato hra nemůže být spuštěna. Data jsou poškozená.). Hele není možný že se mi tam nainstalovalo něco z 3000covky a blokuje to heknutí? A DĚLÁM TO VŮBEC DOBŘE?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu