Jump to content
  • 0

Koupě xboxu

zozy
 Share

Question

Ahoj ! Už nějakou tu dobu na tomto foru jsem( PSP sekce ) , tak jsem si pročetl topic pro začátečníky a chtěl bych poradit chystám se koupit si xbox360 arcade takže :

1) Jak dlouho bude trvat flash ?

2) Jakou verzy mechaniky budu pravdepodobně mít když ten xbox bude kupovaný ted nový ?

3) půjde verze arcade připojit k monitoru LG ? :lol:

Pardon ale veteran jsem opravdu jen v sekci psp DÍK VŠEM !:-)

Recommended Posts

• 0

Ne chip se tam nedává ... je několik způsobu jak rozject stažený hry na Xku, mrkni se do topicu pro začátečníky. Nejčastější je flash, kdy se připojí mechanika k PC a přehraje se firmware ...

Jinak, jak vypadá ten vstup? Takhle? http://www.tvone.com/images/1t-vga-cattx-rear.jpg

• 0

Hardware je u všech Xboxu stejnej, jediný co může ovlivnit kvalitu obrazu je kabel a monitor, monitor je v pohodě a vstup má takovej? Podle toho odkazu to nepoznám, jistota je jistota. V tom případě bys měl dokoupit tenhle kabel. VGA vede jenom obraz, tvůj monitor nemá repráky (?) a zvuk se vede přes dva cinche - červenej a bílej, takže si koupíš tuhle redukci + spojku (F-F) a zvuk povedeš rovnou do repráků :).

• 0

Než kupovat xbox a nechávat ho někde flashovat je lepší , když si koupíš xbox už flashlý a budeš mít na něj i záruku u hrejte.cz : http://www.hrejte.cz/index.php?akc=1&kat=73&l=3&f=1@1@3@1 . Pokud budeš mít TV LCD a nebo plazmu , tak nejlepší obraz budeš mít přes HDMI . Ale kabel si musíš dokoupit.