Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s PC


Mr.Steph

Otázka

zdravím...

mám problém ohledně PC...

vždycky když hraju nějakou hru tak asi po 10 až 15 minutách se mi vypne automaticky PC.

někdo mi říkal že je nejspíš mezi procesorem a větrákem málo pasty neví někdo co mám dělat ?

přinejhoršim o jakou pastu se jedná ? kdyby byl někdo laskav a zaslal link na tu pastu ( pokud by byl problém tím ) díky mockrát....

procesor: AMD Anthlon 64 X2 Dual Core Processor 5200+ ,2.71GHz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

To s tou pastou ( resp. přehříváním ) je taky možný důsledek vypínání. Ale může to být i slabým zdrojem. Težko takto říct, ale pokud píšeš že to dělá jen při hrách, tak se asi něco přehřívá. Zkus si změřit teploty pomocí SpeedFanu, nebo Everestu http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/systemove_nastroje/monitoring/speedfan/ http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/benchmarky_a_testy/everest/ a pak napiš teploty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jak rikal twiggy nejdriv si zkontroluj teploty jestli je nemas moc vysoky..80 stupnu uz je hodne......muze to bejt taky odpalenej zdroj....ale to by se vypinalo jak by chtelo...a kdyz uz to bude pastou...tak jsou 2 druhy..jedna normalni...a 2. lepsi a ta je stribrna...ma lepsi odvod tepla..ale BACHA!!kdyz ji budes nanaset..jakmile se kousek dostane na desku na kontakty nebo nekam pod CPU tak muzes PC rychle znicit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
procesor nebyl nikdy taktován a zdroj byl nedávno vyměněn za nový pokusim se zmerit ty teploty teda a pak napíšu.... a kdyz to bude 80 a víc tak už je to špatný jo ?

80 je už dost. Já mám např. +-30* v klidu, ale ty máš žravější procesor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zajímalo by mne, podle čeho soudíš, že má "žravější" CPU.

Myslel jsem že má toho Athlona 125W ( já jsem měl 6000+ a ten byl 125W tak jsem si myslel že tento athlon bude taky ), ale kupodivu tento procesor je 65W. Hlavně že je vyřešený problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu