Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 vs. Wii


Malcolm.

Recommended Posts

Ja se rozhoduju mezi PS3 a Wii :) a zatim to vypada spis na Wii pac za prve je levnejsi coz hodne rozhoduju prece jen 5000 vs. 18000 no :D a navic PS3 krome grafiky nic zas revolucniho neprinasi a kdyz sem videl ze tam je na tom 10 let stary ovladac tak bylo rozhodnuto :lol: a navic na Wii se mi zda ze bude vetsi zabava tam pred sebou mavat tim ovladacem :) co myslite vy?

Jinak jsem si az ted vsiml ze to mam ve spatne sekci :oops: doufam ze to zas tolik nevadi :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 108
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Wii bych moc nedoporučoval, hlaně proto že bude kompatibilní jen s NDS a ne s PSP :) lepší bude chvíli počkat co z toho se víc rozjede

btw i PS3 bude mít ovladač s gyroskopem, takže neni to ten 10 let starý ovladač :D (teda 8 pokud se nepletu :) )

jinak u mě je to jasný, koupim tu konzoli, kde bude MGS4 a FFXIII :) (jinak bych šel klidně do Xka)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vim ale Xbox 360 ten me moc nelaka a toho bych si mohl koupit aj ted :) a jinak to ze bude PSP kompatibilni s PS3 je jediny duvod proc o nem premyslim :D a s tim ovladacem jsem to myslel ze ho sice trochu vylepsili ale moc uz me to nelaka byt porad ve stejnem :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je kompatibilní pač maj stejnej wi-fi standard...ale oficiálně neni

nevim, mě ten ovladač přijde prostě nejlepší a že sem jich už hodně vyzkoušel :) každopádně je lepší jak ta megavěc u xka, mě z ní boleli ruce (u Wii nevim, ale ovladač na telku se mi drží blbě :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja pokud neco tak urcite ps3, jednak ohromna podpora nejen japonskejch (na rozdil od nintenda) vyvojaru, jednak dobra zkusenost s 3 predeslejma konzolema (psone, ps2, psp) vylepsenej ovladac, prehravac blue-ray, kompatibilita s psp a to docela zajimava a proste taky me nintendo moc neoslovilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malcolme, ty jsi děsný provokatér :) . Jednoznačně PS3, protože souhlasím s Wakusolem. Prostě (a to jsem tu řekl už mockrát) mě Nintendo svými produkty nikdy nedokázalo oslovit natolik, abych za ně utratil byť jen 10 Kč. Prostě mi jejich herní zaměření nesedí, naopak PS moje nároky na hry splňuje víc než dost (i když mě štve, že v Evropě nevyšla Front mission 4 :( ). Každopádně podobné otázky nepovažuji za nic jiného, než provokaci. O to víc mě překvapuje, že iniciátorem jsi právě ty, Malcolme, a ještě k tomu zrovna na tomto fóru, které je prakticky Sony PlayStation pozitivní :roll: . Docela jsi mě sklamal, i když beru, že je to tvůj názor. Btw, ten ovladač si vyřvali sami hráči, protože je takřka dokonalý (proto ho ostatní výrobci tak často kopírují) a ani si nedokážu představit, jak bych ve svém hráčském koutku mával tím ovladačem (už tak se mi na mou Eye Toy kameru jen práší a druhou mám schovanou), protože nemám na podobné blbnuztí místo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě Malcolm nezklamal, je to jeho názor.

Nacházíme se sice na fóru o Playstation, ale vládne tady demokracie, takže ať si tady, pro mě za mě, klidně někdo píše, že PSP je šunt a DS je světlo jeho života.

Jinak souhlasím s Wakusolem a DammLorem. Jakýkoli produkt - byť sebelepší - nemá-li dostatečnou podporu, je předem odsouzen k neúspěchu (viz. SEGA Dreamcast - přestože byla "nabušenější" než PSX, skončila fiaskem). Jediná firma o jejíž podporu se v tuzemských končinách nebojím, je SONY. Pokud bych se rozhodoval v budoucnu o koupi next gen konzoly, bude od SONY.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim s obema nazory... Provokovat jsem nechtel :) jen me zajimalo jak to vidi ostatni lidi :D ale tak treba kamosi taky maji PSP, PS2 atd. ale presto chteji jak ja Wii protoze se jim PS3 zda jakokdyby upgradovana PS2.... ja vim ze ten ovladac je dokonaly ale to proste neni to co by me na nem lakalo :? mozna ze jsem vas zklamal ale prozatim je pro me hlavne i cenove lepsi Wii... PS3 ma hodne veci lepsich nez Wii ale skoro to same sice v horsi qalite mam na PSP :lol: proto ja prave chcu vyzkouset neco noveho a neotreleho :lol: Jediny zadrhel bych v tom videl jak vy rikate ty Japonske smejdske hry :D

Ale tak to se jeste uvidi a hlavni rozhodnuti padne az budou oba produkty na trhu :) (uvidi se kdo pohori a kdo vyhraje :lol: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ikdyz sem chtel jeste dodat ze i podle mych let se da rozhodnout co budu chtit :oops: 5000 bych jeste nekde na brigade udelal ale 20000 asi ne :( (beru to PS3 + hry) mozna kdybych jeste nejak prekecal rodice na Vanoce ale tak to budu chtit nove PC tak bych to asi videl na Wii a pak mozna nekdy PS3 pokud klesne na cene... :wink:

Edit: Ale tak je pravda ze tady na foru je playstation pozitivni :D :D aspon to tak vypada podle hlasovani :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dle mého názoru se nevyplatí kupovat wii dokud nebude mít podporu dost uživatelů...teda spíš pokud nevyjdou nějaký pořádný hry...na PS3 je to jistý, xko už něco málo má (ale furt čeká na pořádnej hit) a wii...tam neni nic jistý, nikdo neví jak bude fungovat ovládání

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Ja sem rozhodne pro Wii!!!Jak už bylo řečeno Nintendo nevsadilo na grafiku ale na zabavnost při hraní a to je to co mi momentalne chybí.Take bych si Ps3 nekoupil kvuli kroku Sony když do sveho Dual Shocku(omlouvamse estli je to spatne)namontovali okopirovany pohybovi senzor Nintenda.Jo a především cena....Ale take bude duležite jestli se Nintendo nezasekne jako u Game Cube s dodavkami her...Protože to tuto konzoli odrovnalo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem rozhodne pro Wii!!!Jak už bylo řečeno Nintendo nevsadilo na grafiku ale na zabavnost při hraní a to je to co mi momentalne chybí.Take bych si Ps3 nekoupil kvuli kroku Sony když do sveho Dual Shocku(omlouvamse estli je to spatne)namontovali okopirovany pohybovi senzor Nintenda.Jo a především cena....Ale take bude duležite jestli se Nintendo nezasekne jako u Game Cube s dodavkami her...Protože to tuto konzoli odrovnalo..

Je pravda že zábavnost může bejt důležitější než grafika, v tom s tebou souhlasim ale pokud vim tak sony má na ten svůj giroskop patent už asi 15 let. Ten pohybovej ovladač ve Wii je založenej na jiný technologii proto se ten novej Dualshock může pohybovat jenom v 6 osách. Já sem teda rozhodně Soňákovej (už kvůli podpoře), měl sem už všechny Plejsny a budu v tom pokračovat. PS3 si určitě nekoupim hned po vydání ale až tak za rok to cena imho klesne tak na těch 15000 a to si na splátky podle mě může dovolit každej - 1500 měsíčně po dobu 10 měsíců snad neni problém ani pro studenta (teda pokud neni línej a chce si vydělat nějaký prachy).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Ja sem rozhodne pro Wii!!!Jak už bylo řečeno Nintendo nevsadilo na grafiku ale na zabavnost při hraní a to je to co mi momentalne chybí.Take bych si Ps3 nekoupil kvuli kroku Sony když do sveho Dual Shocku(omlouvamse estli je to spatne)namontovali okopirovany pohybovi senzor Nintenda.Jo a především cena....Ale take bude duležite jestli se Nintendo nezasekne jako u Game Cube s dodavkami her...Protože to tuto konzoli odrovnalo..

Je pravda že zábavnost může bejt důležitější než grafika, v tom s tebou souhlasim ale pokud vim tak sony má na ten svůj giroskop patent už asi 15 let. Ten pohybovej ovladač ve Wii je založenej na jiný technologii proto se ten novej Dualshock může pohybovat jenom v 6 osách. Já sem teda rozhodně Soňákovej (už kvůli podpoře), měl sem už všechny Plejsny a budu v tom pokračovat. PS3 si určitě nekoupim hned po vydání ale až tak za rok to cena imho klesne tak na těch 15000 a to si na splátky podle mě může dovolit každej - 1500 měsíčně po dobu 10 měsíců snad neni problém ani pro studenta (teda pokud neni línej a chce si vydělat nějaký prachy).

Jo tak to s tebou souhlasim...ale pro mě je ted nejak duležita zabava..mam Pc a moc me nebavi jen tak na net..tak chci nejakou změnu uvidime jak se to vše vyvrby!!Neřikam ze Ps3 neni dobry!! 8)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
jj já sem taky zvědavej jak to bude vypadat podle mě má Sony ještě nějaký eso v rukávu protože zatim to nevypadá na nějakou super bombu
Jo nintendo taky mlčí!!Nic nechtěj říct ani cenu(přesnou)!!

:evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Njn tak je to vždycky, bůh ví kolik tady bude stát PS3. místní dealeři si tu cenu steně nastavěj tak jak oni budou chtít.
Jo bezak za nehorazne prachy parchanti jedni..to bude už lepší si to poslat přes ocean ale nepředbíhejme udalostem.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak sem se o to hodne zacal zajimat a kdyz uz aspon trochu se v tom vyznam tak vidim trochu lepsi ze bude PS3 :? ale to se spis rozhodne az na konci listopadu kdy oboji vyjde :lol: ikdyz PS3 vyjde trochu driv... PS3 nabizi dobrou grafiku + dobre hry... sice ovladani nic moc ale co uz... Wii je lepsi cenove + ovladanim ale kdyz sem se dival na ty hry tak to me fakt zdesili :evil: reknete mi jednu jedinou dobrou hru pro Wii... :cry: I Tony Hawk sem myslel ze bude dobry je aj specialne delany pro Wii ale jako Downhill se mi s Tonym fakt jezdit nechce :evil: :evil: takze vidim to ze Wii je spis pro zacatecniky a PS3 uz pro hrace 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu