Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP displej KO??


David50G

Otázka

Čaute potřeboval bych poradit asi před měsícem jsem si koupil od jednoho z fora psp2004 měl takové jemné asi půl milimentru tlusté proužky na displeji dva na pravé straně při hře to nešlo vidět jen při černé barvě ty proužky byly světlejší ale nic to nedělalo(řekl že to je po tom flashy že to půjde odstranit když to znova přeflashnu ale nešlo to vidět tak jsem to nedělal) ale dnes jsem si pustil hru a po chvíli se dívám a jsou tam další dva a už to vadí dělají jakoby zrcadloví odraz tak že tam máte něco napsané a v tom proužku je to písmeno ještě jednou někdy nevíte ani co tam je a u takového the bigs2 když odpalujete tak má ta postava taky odraz ale jen v těch proužkách http://2i.cz/2i/i/4bdda2e8/a69eee94ad2a695784b7041c71cf6183/c35db69c4f.f.jpg -mám na prd foták ale naznačil jsem to přibližně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Čaute potřeboval bych poradit asi před měsícem jsem si koupil od jednoho z fora psp2004 měl takové jemné asi půl milimentru tlusté proužky na displeji dva na pravé straně při hře to nešlo vidět jen při černé barvě ty proužky byly světlejší ale nic to nedělalo(řekl že to je po tom flashy že to půjde odstranit když to znova přeflashnu ale nešlo to vidět tak jsem to nedělal) ale dnes jsem si pustil hru a po chvíli se dívám a jsou tam další dva a už to vadí dělají jakoby zrcadloví odraz tak že tam máte něco napsané a v tom proužku je to písmeno ještě jednou někdy nevíte ani co tam je a u takového the bigs2 když odpalujete tak má ta postava taky odraz ale jen v těch proužkách http://2i.cz/2i/i/4bdda2e8/a69eee94ad2a695784b7041c71cf6183/c35db69c4f.f.jpg -mám na prd foták ale naznačil jsem to přibližně

tohle flashem neni, nejsou to ani DP, proste LCD v haji, jedine muzes zkusit psp otevrit a poradne zapojit lcd, me tophle delalo o hodne mensi mire kdyz byl spatny kontakt... pokud nepomuze lcd je jasny. Od koho si to kupoval? informoval te o tom, ze na lcd jsou pruhy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pochybuju že by toto mohl udělat flash, podívej se v recovery menu na rychlost v XMB a ve hře, jestli tam nemáš nějaké abnormální hodnoty, případně zkus reflash:)

pockej pockej, cim myslis abnormalni hodnoty?:) v rec. menu s v selectu v XMB mas jasne dany min. a max, max je 333 min uz nwm snad 15, uz nepamatuju, ale to mas jen rychlost. kdyz das min. budes mit pomaly psp, to na lcd nic nemeni:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ten obrazek se mi nenacetl.. zkus ho hodit jinam, ale - flash tohle urcite nedela, s tim jsem se jeste nestkal. Je mozne, ze by se ti klepal obraz, kdyby jsi mel PSP _podtaktovane_. Naopak kdyz ho mas nataktovane, tak by to melo jet OK a nicemu to nevadi (to pisu hlavne pro Sreepeo). Ja mam svoje PSP na 333 MHz uz od doby, co jsem ho koupil a vse ok. 333 je totiz normalni takt toho CPU, na 266 je podtaktovane (od Sony).. Tipuji to na spatny displej/kotankt/zakladku - v poradi, jak pisu. Samozrejme nejdrive vyzkousej ten kontakt, pak jiny displej a pak zakladka.. (ale to uz by se samozrejme nevyplatilo do toho investovat..).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Anonymous: to jsem měl na mysli, měl jsem nastaveny hodnoty příliš nízko a proto se mi klepal obraz, proto jsem myslel, že to třeba bude mít souvislost, akorát ty hodnoty nebyly nejvyšší ale podtaktované, z tvého příspěvku jsem pochopil jak to funguje s CPU:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak jsem vytáhl celý display a pořád stejný asi to bude tím displayem takže budu muset koupit nový jinak tady je další fotka je taky na hovno mám starej foták je na prd ale jde tady vidět ty zrcadlové písmena http://img219.imageshack.us/img219/2705/s3010010.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu