Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

MGS: Portable Ops


natelogan

Recommended Posts

tahle hra z prostředí mezi MGS3: Snake Eater a Metal Gerem1 (ten strej ze SNESu myslim) vypadá dost dobře, bude mixem single hry jako obyč mgs s PSX a PS2 a multiplayerový hry (taková PSP verze MGS3: Subsistance)

ale hlavně, doporučuju se kouknout na tohle video...zvlášť na konec :D (posledních 20s)

http://mgs3.bonusweb.cz/mgs_bb/videa/mgs_po.zip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 159
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
všichni příznivci mgs at se nekoukaj na oficiální stránky hlavně na videa nebo to do toho patýho prosince nevydrží :mrgreen: ,všichni ostatní sem! :lol::
http://www.konami.jp/gs/game/mpo/top-us.html

No já to snad nevydržim, aaaa jááá to chci hned teď. :D :(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak co na to říkáte?já zatim jen čumim na to jakou skvělou práci odvedli,snad nic mi tady pořádně nechybí,většina pohybů tady je,ovládání taky docela povedený,grafika naprosto skvělá pro mě zatim 9.9/10(jednu desetinu minus za to že je to nějak těžký :mrgreen: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to super zase pořádnej Metal Gear, kterej mě zabaví na dlouhou dobu. Podle mně asi nejlepší hra na psp. A ten příběh prostě boží. 10/10.

btw jde vám u toho wi-fi? a k čemu je to recruit - access point scan? tam se mi to vždycky sekne a nemůžu zpátky do menu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu