Jump to content

Jen tak pro zasmání

doommaster01
 Share

Recommended Posts

Takhle jednou při hodině programování....

Náš hodný pan učitel rozdal testy....

Já se na to podíval a polohlasem sem řekl "OMG".... Panu učitel sluch dobře slouží :), a napomenul mě abych nevolal boží jméno nadarmo. Mě nenapadlo nic chytřejšího než si říct pro sebe "WTF", což asi také bylo slyšitelné.

To je asi tak všechno, a teď to hlavní.... Em@il od pana učitele

Mein lieber Viktor,

ich weiß nicht was der Inhalt von deinem source code bedeuten soll, aber unter uns Freunde würde ich

dir gerne etwas empfehlen: Wenn du willst, dass unsere Beziehung weiter freundlich bleiben soll, lass

solche Blötzchen. Wir beide sind schon erwachsen, oder?

Jetzt von anderer Seite an - in dieser Aufgabe war möglich insgesamt 20 Punkte zu erhalten. Du hast 0

Punkte erreicht und deswegen eine Note mit Wert 5 bekommen.

Mit freundlichen Grüßen

Podpis....

PS: Pokud tak budes cinit dal, asi si moc nepokecame Nemam rad, dokonce bych rekl, ze nesnasim

socialni nadrazenost propagovanou formou anglickych vyrazu a vet o jejichz obsahu, jak genealogickem

tak morfoligickem, ma jejich recnik jen minimalni poneti. Cili kdyz ty na me anglicky, ja na tebe nemecky.

Teď bych poprosil nějakého zdatného němčináře o doslovný překlad, nechci translator :)