Jump to content
  • 0

Pár otázek o flashi

Jack009
 Share

Question

Jak už napovídá název topicu mel bych pár otázek k flashi na xbox. Ty odpovedi tu urcite nekde jsou ale já je za boha nemužu najít :D

1. Kdyz budu mít ted ten nejnovejsi flash budu moct na LIVE aniž by mi hrozil BAN?

2. Když budu mít flash mužu na LIVE hrát pálený hry ( předpokládám že ne) a když ne pálený tak aspoň origo?

3. Vydává microsoft nějaké patche na identifikaci flashlých xboxů? Tzn. když si nechám udělat ted flash za půl roku budu potřebovat novej?

16 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Ty vlny chodí cca co 3/4 roku.Ale přesně nikdy nikdo neví.Teď se čeká vlna před vydáním projectu NATAL

To je ten patch vlastně tu hru patchneš na nižší wave a palneš a hraješ ;),ale tebe to nemusí zajímat pokud budeš mít ten nejnovější flash čili ix LT 1.1

Banu se nedá zbavit.To co si tu četl je Unban HDD.

Jo můžeš,protože MS pozná,že máš upravený FW mechaniky.

• 0

1.) Ne, kdy bude vlna nezjistíš, musíš mít štěstí :D.

2.) Většina her ho už má ...

3.) Prý to jde u Xenonu, ale je to strašně práce -pájení, chip ... Spíš jsi četl, že uděla unban HDD, ale to je ted zbytečný, stačí aktualizovat NXE na 9199 a hry budeš moct zase instalovat na HDD.

• 0

Takže pokud budu mít ten ix LT 1.1 můžu hrát na live pálený hry s minimálním rizikem BANU a může mi být jedno jetli hra má stealth nebo ne? Teda do další vlny kdy buď dostanu ban nebo vyjde nějaká novější verze flashe? Jinak dík za odpovědi to sem přesně potřeboval :)