Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

acer apire one 531h dělení hdd - neztratím záruku ? Má to smysl ?


merkurer

Recommended Posts

Zdravím všechny ! :) Mám takovej dotaz. Mám netbooka acer aspire one 531h a chci se zeptat, když si rozdělím hdd na 2 partition - jedna systémová a jedna na data :) Myslíte, že tímto krokem ztratím záruku ? A taky, když už si to rozdělím, tak hlavním důvodem je samozřejmě to, že když budu reinstallovat systém tak vše budu mít tak jak jsem měl (mám legálka xp home). Ale je snad jen jedna možnost (díky tomu že na něm nemám ani cdromku ani vypalovačku) reinstallace - provádí se přes erecovery management (systém je skrytej na malý skrytý partition) a z něj se pak pomocí kláv. skratky při bootu jde reinstallnout systém s výrobním nastavením. Myslíte že kdybych pak chtěl reinstallovat přes tohle tak se mi nesmaže má partition ? Zůstane tam i při této netypické přeinstalaci xpéček ? Pokud tedy jo tak jaký program na dělení hdd mi doporučíte ? Do teď jsem používal Aronis disk suite, myslíte že je dobrej ? A ještě poslední dotaz do třetice :) :D Mám tady v pc nabídku abych si přes to erecovery zálohoval ten operák, což bych fakt chtěl ale je zde jen nabídka vypálit a já nemám vypalovačku (není zde ani nic jako uložit obraz) nevíte jak to oklamat? zkoušel jsem různé fintiˇčky přes deamona třeba simulovat prázdné dvd ale marně, neznáte nějákej fígl? Díky předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu