Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nezobrazení HDD 25GB v Xboxu360


gallic

Otázka

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Slozku prave nevim ale mel sem v PC uplnou zalohu 120GB HDD a omilem sem zacal delat restore ale us sem si neuvedomil ze sem mel pripojenou tu 250GB a od ty doby to ten disk vubec nezobrazuje.Skousel sem ten disk teda naofrmatovat na NTFS myslim ze by to chtelo asi fat 32 aby to xbox vzal ale diky za radu vubec nevim co stim asi je ten disk opravdu v haji.sem vul ja mam na tychle chyby proste smulu

Edit.

Osobne si myslim ze to us nepujde oravit jakmile se poskodi ta struktura toho disku tak us je to v haji to bych tam mohl klidne do toho ramecku dat jinej 250GB a byl bych na tom uplne stejne.Ten disk je proste prednaformatovanej od MS a ma nejpis i jedinecni ID jedine ze by existoval nejakej soft na PC kterej by dokazal ten disk naformatovat pro xbox zadnej takovej sem nevidel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám stejný problém se zobrazením HDD jen s tím rozdílem že jsem sním nic přes Xport nedělal.Ani tam se mi nezobrazí.Jediná chybka že jsem u BulletStormu potvrdil update.Nevíte co s tím?Ve správci zařízení se ale zobrazí,tak jestli ho mám taky naformátovat?Thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu