Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

normální volant na xbox 360?


PauL cZ

Otázka

Zdravím mám na vás dotaz nemám originální volant na xbox 360 od microsoftu ale mám normál který jde k pc a není od microsoftu.

A ptám se vás jeslti nějak jde připojit k xboxu a hrát? kdyžtak kde se to nastavuje?

a mám ho nějak na xbox nainstalovat přes ovladače (CD) na volant. ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Osobne nevim kolik volantu microsoft podporuje na xku ale ten volant to musi mit us ve specifikacich a myslim ze by mel mit taky vic tlacitek aby si vubec mohl ovladat menu ve hre ale je mozny ze se to nejak prekalibrovat ale to uz je zdratovani nejakyho paskvilu dalsi je myslim nejakej od logitechu a taky sem videl hrat forzu 3 i se spojkovym pedalem ale to nevym co bylo za volant myslim ze fanatec 911.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ovladače na volant pro Xko instalovat nejde. Dřív byly nějaký typy, který byly s Xkem komptabilní, ale jak je to ted s jejich výrobou nevim. Jestli chceš kvalitu, tak kup ofiko od MS. Normální volant pro PC ti na Xku fungovat nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jsou jen tři podporované volanty - Microsoft Wheel, Logitech DriveFX a Fanatec.

Microsoft - dneska už se blbě shání, stojí cca 2 tisíce, má force feedback, bílá barva.

Logitech DriveFX - v podstatě nesehnatelný, stál by cca 1200 možná, má jen axiální zpětnou vazbu, černá barva, vychází ze známých Logitech Driving Force EX pro PS2 a PC.

Fanatec - fajn volant, konkurent G25, jenomže koupitelný jen po netu v zahraničí a stojí nechutně hodně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu