Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Ban ? ?


Dafli

Otázka

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

jo diky =) ale vec se ma takhle: mel sem xbox a hral sem na nej Modern Warfare 2 a novy hry zrovna kdyz byla vlna banu tak se mi rozbil (E74) a uz jsem se nepripojovoval jelikoz sem si poridil ps3, ktery je ale uplne na hovno tudiz si chci koupit zase xbox a potrebuju nejak zjistit jestli kdyz se pripojim se starym uctem dostanu ban rad bych to zjistil nejak pres internet jestli to de... a v pripade, ze ne da se zrusit stary ucet na xlive ? rad bych to mel na svoji starou mailovou adresu registrovano diky =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Spíš profil ... profil ze zabanovaného Xboxu se tvaří na nezabanovanym jako poškozený. Musí se obnovit budto přes recovery gamertag, což je oficiální služba přes live a strhne ti to všechny G, které jsi nahrál od doby co máš ban a nebo ho obnovíš podle tutoriálu zde na foru, to ti Gčka nestrhne, ale je to trošku pracnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ale aby nedošlo k omylu. Účet se také může zabanovat, ale za jiné prohřešky, než jsou pálenky na Live. Mám teď na mysli spíš věci ohledně chování, urážky, sprosťárny, rasismy, apod. Pak opravdu k zabanování účtu dojít může.

A ten, kdo se hrabe v v GS, může jednoho pěkného dne objevit, že má na kontě pěknou nulu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu