Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Plánuju koupi x360


Rohlais

Otázka

Čau vlastim PS3 a uvažuju o koupi xboxu360, chci ho koupit hlavně kvůli flashi at na tom můžu hrát novinky hned a nemusim se rozhodovat co si v jakej měsíc z vejplaty koupim za hru, o online hraní mi nejde.. hry co budu chtít hrát online koupim origo na ps3, stejně hraju víceméně jen CoD.. Co byste mi dopuručili v mý situaci? Koupit od někoho zabanovanej xbox, nebo novej a flashnout ho.. Jde o to, že nerad kupuju "jetý" věci abysemi tam za tejden něco nevys*alo a taky abysemi to vyplatilo, kolik tak nabídnout za zabanovanej xbox? Ten by neměl bejt nějak přehnaně drahej ne?... A ještě jedna otázka.. kolik by mě stál flash na týhle konzoli : http://www.prodejher.cz/2-Xbox-360/1935-XBOX-360-Elite-System-Value-Bundle.html koukal jsem, že se to nějak odvíjí od mechaniky.. díky za odpovědi a případný rady :)

PS: koupi x360 plánuju cca. v rozmezí 2-3 měsíců..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Kup si to tady když si řekneš tak ti udělají i flash ty peníze co by si utratil v tam tom obchodu teď uštříš na flash . V dnešní době se prodávají většinou xboxy s LiteOn mechanikou a ty flashnout jdou ,jinak jdou flashnout všechny , ale jen u Benq a LiteOn jde flash ix LT 1.1 se ,kterým můžeš jít v klidu na Live ,u ostatních mechanik se dávájí starší verze ix a ty nejsou na Live bezpečné a je tam velké riziko BANU .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no, já bych ve tvé situaci spíše koupil nějaký jetý... Ty nové Xka nejsou tolik kazové, to je vlastnost starých konzolí. Ušetříš pár tisíc, takže si koupíš Xko a k tomu, za ušetřené peníze, doporučuju rovnou koupit pořádnou zásobu DVDček (ony jsou celkem drahé, doporučuju kupovat přes net) a také buď rapidshare premium, nebo loadfiles premko, ať máš odkud stahovat :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Souhlasim s endhalf-em, jestli máš PS3, tak pochybuju že budeš investovat do live, navíc pokud si pohlídáš aby Xko bylo Jasper nebo falcon se zárukou, tak se nemáš čeho bát. A vlastně znemožnění vstupu na live je to jediný co ted ban znamená ... instalace her na HDD je zpět s NXE 9199. Cena bannutýho Xka dost zavisí na příslušenství, revizi a taky dost na štěstí ... jestli to bude Jasper s HDMI kabelem a 120 GB HDD, tak počítej, že kolem 3500 Kč, ale jak říkám, můžeš mít štěstí a narazíš na mnohem nižší cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Cena je to dost nízká, o tom, že by to byla NTSC verze tam neni ani slovo. V tomhle směru nevim o nic víc než ty, s tim obchodem nemam žádný zkušenosti. Já bych šel do Xka z hrejte s flashem, teda jesti o flash stojíš. Pokud ne, snažil bych se najít nějaký info o obchodu, případně jinej obchod s podobnou cenou, který má kladný reference.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Trezzot: No zrovna bigfun není nějaký známý, internetový, renomovaný obchod (třeba když se řekne xzone, všichni ví, oč běží) a je ta obava na místě. Co kdyby to ten obchod dovážel z obchodu podobnému dealextreme a akorát to prodával dále? Takhle myslím funguje prodejher.cz s některými položkami (repasované NDS)

Mimochodem také bych šel do hrejte, od toho obchodu mám xko a jsem s ním spokojený. Flash provedený bez strhnutí plomby, jak už je to u specializovanějších lidí zvykem, vše bez problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Trezzot: No zrovna bigfun není nějaký známý, internetový, renomovaný obchod (třeba když se řekne xzone, všichni ví, oč běží) a je ta obava na místě. Co kdyby to ten obchod dovážel z obchodu podobnému dealextreme a akorát to prodával dále? Takhle myslím funguje prodejher.cz s některými položkami (repasované NDS)

Mimochodem také bych šel do hrejte, od toho obchodu mám xko a jsem s ním spokojený. Flash provedený bez strhnutí plomby, jak už je to u specializovanějších lidí zvykem, vše bez problému.

No z toho hrejte je to jak, někdo psal, že jak je u toho názvu plus tak to znamená flash.. Ale kdo mi to zaručí, že tam fakt bude, objevuje se to někde v kupní smlouvě, nebo jak to probíhá? Tohle si dost dobře nedokážu představit.. Někdo kdo ten obchod hrejte vidí poprvý, jak já nemůže nikdy vědět, že ten plus znamená flash... těžko to tam někde píšou ne? Tohle mě dost zajímá, až bych kupoval volil bych tenhle shop, ale potřebuju konkrétní info... Máš s tim teda zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No z toho hrejte je to jak, někdo psal, že jak je u toho názvu plus tak to znamená flash.. Ale kdo mi to zaručí, že tam fakt bude, objevuje se to někde v kupní smlouvě, nebo jak to probíhá? Tohle si dost dobře nedokážu představit.. Někdo kdo ten obchod hrejte vidí poprvý, jak já nemůže nikdy vědět, že ten plus znamená flash... těžko to tam někde píšou ne? Tohle mě dost zajímá, až bych kupoval volil bych tenhle shop, ale potřebuju konkrétní info... Máš s tim teda zkušenosti?

Pokud se bere jako zkušenost, koupě Xka osobně tam u nich ? Řekl sem Elite flashlý , pak sem s tím týpkem pokecal o Xboxech, trochu jsem ho poučil (:D:D:D) a odnesl si Xko domů a stále jede jak má :)

Neboj se v tomdle tě neojebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu