Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

x360 nečte origo hru


Birkof2

Otázka

Zdrávím všechny xboxery,

jsem čerstvým majitelem x360ky (Mountfield akce :? ) a hned mám problém. Zakoupil jsem na aukru origo hru oblivion IV a po vložení do xka se nic neděje. (jen píše možnost open tray) Při prozkoumání DVD s hrou v PC mi to najde pouze asi 6 souborů ve složce VIDEO_TS o celkové vlikosti cca. 6 MB! Víc nic. To asi není v pořádku, že? Flash mechaniky, nebo jakoukoliv jinou úpravu konzole zatím nemám. Potřeboval bych zjistit jestli je to chyba konzole nebo DVDčka (poškrábané se mi nezdá). Jinak filmy (origo i zálohy) mi to přehrává bez problémů. Jinou hru na DVD zatím nemám, takže jinou hru vyzkoušet nemohu. Nemáte někdo stejnou zkušenost? Nikde jsem nic podobného s orig. hrou nenašel.

Předem mnohokrát děkuji za odpovědi.

P.S. Jaka je struktura disku s hrou na x360? Hodli by někdo screen z total comannderu prosím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Xbox ukládá soubory trochu jinak, než PC a tak většina z nich není ve vidlích vidět. Proto velikost 6 MB je docela v pořádku.

Co ale není v pořádku, je fakt, že Xbox nenačte originální hru, to by samozřejmě zvládat měl. Pokud je samozřejmě 1) v pořádku Xbox, 2) v pořádku hra. Chtělo by to najít někoho v okolí, kdo má Xbox také a pár her k tomu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Xbox ukládá soubory trochu jinak, než PC a tak většina z nich není ve vidlích vidět. Proto velikost 6 MB je docela v pořádku.

Co ale není v pořádku, je fakt, že Xbox nenačte originální hru, to by samozřejmě zvládat měl. Pokud je samozřejmě 1) v pořádku Xbox, 2) v pořádku hra. Chtělo by to najít někoho v okolí, kdo má Xbox také a pár her k tomu.

Díky,

to jsem potřeboval vědět. V pondělí jde xko k lékaři na flash :wohow: a do té doby zkusím sehnat jinou origo hru na zkousku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jestli ti Xko bere normálně filmy, tak by měl bejt s největší pravděpodobností problém v DVDčku. Jinak Xko používá FATX strukturu, se kterou Windows nedokáže pracovat, takže musíš použít pro HDD Xport a pro flashdisk Xtaf /pokud aktualizuješ NXE na verzi 9199, budeš mít možnost používat flasku s maximální kapacitou až 16 GB jako plnohodnotný HDD, to znamená, že na něj budeš moct ukládat savy, profily, instalovat hry .../

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu