Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PROSÍM pomoc s nastavením NAT


Pietro Fofista

Otázka

nejčastěji hraju přes xbox live HALO3 a to multiplaer, který bez problému funguje. Občas hraju i na pozvání s přátely což také funguje, ale né u všech. U některých mi to píše UNABLE TO JOIN...

PŘI HLEDÁNÍ V NASTAVENÍ XBOXU JSEM NAŠEL, ŽE PROBLÉM JE :

VAŠE NAT JE STŘEDNÍ. LIDI NA SÍTÍCH S TÍMTO NAT TYPEM SE NEMUSÍ BÝT SCHOPNI PŘIPOJIT K NĚKTERÝM HRÁM PŘI HRANÍ ONLINE. MUSÍTE OTEVŘÍT NAT KONFIGURACI A RESTARTOVAT ROUTER NEBO MODEM...

MOHL BY MI NĚKDO PORADIT CO SE PO MĚ VLASTNĚ CHCE NEBO JAK NA TO???

DÍKY ZA REAKCE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Někde už to tento topic je, se spostou odkazů jak si porty otevřít - poslouží snad i tento odkaz http://www.thenerd.cz/2009/12/jak-nastavit-nat-open-nvod/

Je s tím docela dost práce (někdy na druhou stranu stačí povolit uPnP), ale pokud máš NAT na střední tedy na MODERATE, měl by jsi se k většině lidí připojit bez problémů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

díky za ten odkaz...určitě by pomohl kdyby jsem se dostal do nastavení routeru:) mikrotik routeros 2.9.50 -prostě se po zadání IP v prohlížeči nenabídne možnost přihlášení, ale jen nějaká nabídka programů k routeru...jinak je pravdou že k většině se připojím, ale bohužel né ke všem....jinak díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu