Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

format karty.....upraveno


Impresion33

Otázka

zdar naformatoval sem si kartu a hodil tam znova nejaky soubory na jednom psp mi to nacte a na druhym jen jakoby tu kartu at tam hodim hudbu ci hru porad je tam jakoze karta zobrazena jakoze tam je ale je na ni 0Bytu volneho ale pritom mi to nezobrazi zadnou hru,hudbu

a to jedno psp to co neche nacist tak to mi blblo uz drive kdyz sem zapojil usb pote sem otevrel kartu a byly tam slozky dic,gps,registry,vhs,games,net,update a soubor config.se....a kdyz tu kartu hodim do druheho psp tak tam nic takoveho neni sou tam jen slozky co tam maj proste byt....takhle mi to zacalo blbnout kdyz sem zacal hrat hry z UMD disku mam 5.50gen A

dik za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
naformatuj kartu na obou psp a skus jinou kartu jestli ti to udela stejne

hm zkusil sem tam dat jinou kartu(8GB) taky plnou her atp tak to dela to stejne a kdyz tam dam kartu(32mb) na ktere je jen slozka musis a 4 soubory v ni tak to v poho nacte:ziped::ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak semi nejak podaril preinstalovat CFW na z 5.50 GENA na 5.50 GEN D3 v xmb menu se mi karta uz zobrazi ale jakmile jakoby otevru cokoli music,video,game z memori sticku tak mi to napise There are not games atd a kdyz chci v kompu otevrit tu kartu co mam v psp tak se mi to zaseka a zformatovat karta v psp taky nejde pise to: FOrmat faield(80220089)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu