Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Rozcestník pro nováčka.


Chuchmi

Otázka

Ahoj všem. Jsem čerstvým majtelem XBOXu 360. Již jssem si sám zjistil jak připojit XBOX k monitoru aby mi šel zvuk z repráčků a monitor byl připojene přes HDMI. ALe dost zmatený sjem co se týče flashe. Na jednom foru jsme četl že je potřeba flash a nějaká obdoba SWAP Magicu z PS2 (koupit DVD). Jinde zase že je nějaký nový hack, ke kterýmu žádný další DVD neni potřeba. MOhl by mi někdo prosím vysvětlit, jak zjistím jakou mám mechaniku (to ovlivnuje druh hacku??) který hack je nejelpší/který by mi doporučil. Jde mi o to hrát pálené hry z internetu. Děkuji

PS. Kdyby se našel někdo, kterýby tohle vše vysvětlil třeba přes ICQ, byl bech velice vděčný, a snažil bych se mu i nějak revanžovat. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jsou dvě použitelný možnosti, jak rozject stažený hry - klasický flash a XBR (nebo různý obdoby). Mod Chip nepočítám, tady je minálně rozšířenej, pravděpodobně nenajdeš nikoho, kdo by ti to udělal. Navíc XBR jde jen na starý Xka a se starym dashboardem a pokud budeš kupovat nový Xko, na XBR může zapomenout. Takže nejrozšířenejší metodou je flash, což je přehrátí firmwaru mechaniky na neoficiální verzi (iXtreme), který dokáže přehrát vypálené hry. Na verzi mechaniky nezáleží, jde udělat na každé.

Právě s XBR se spoustí hry z HDD, je to takový upravený dashboard, zatímco klasický flash hry z HDD nespustí (jen nainstalované a k jejich spustění potřebuješ DVD - je jedno jestli vypálený nebo origo) a přehrává jen hry z DVD.

Mimochodem, máš to napsaný v topicu pro začátečníky ... moc práce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Bylo mi jasný že tu nějakej topic bude, ale nikde jsme ho neviděl (pravda moc jsme tomu nedla ale zběžně jsme se kouknul). OK takže flash dobře, HDD stejně na Xku neni, takže hry budu pouštet na vypálených DL (rychlost 2.4x že?). Te´d k tomu flashy. Který flash by jsi mi doporučil, a jak se takovej flash dělá?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ano, pali se na DVD+R DL, nejlip od Verbatimu, rychlosti 2,4x, pripadne 4x. Flash se udela tim, ze se mechanika pripoji pres SATA k PC a pres JungleFlasher se firmware prehraje. Doporucuju to nechat na nekom, kdo s tim ma zkusenosti, pokud to zkazis, koncis ... jinak flash je proste flash, je jen jeden druh, jestli jsi myslel firmware, tak zalezi na tom jakou budes mit mechaniku. Do novych Xboxu se dava liteon a na tu je nejnovejsi iXtreme LT 1.1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Si říkal že ke spuštění vypálenejch je potřeba flash a že CFW je něco jinýho :

... jinak flash je proste flash' date=' je jen jeden druh, jestli jsi myslel firmware, tak zalezi na tom jakou budes mit mechaniku. Do novych Xboxu se dava liteon a na tu je nejnovejsi iXtreme LT 1.1.[/quote']

Nebo teda ke spuštění her potřevuju jka Flash tak CFW??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu