Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

GTA IV Episodes, problemy s grafikou


krtecek909

Otázka

Dobry dne,

vypalil jsem hru GTA IV Episodes from Liberty City, předtim jsem už vypaloval SplinterCell, ten jsem vypaloval na obyčejny DVD TDK a funguje bez problemu, ted jsem vypalil GTA na DVD Verbatim, ve stejnem programu, rychlost dodržena 2,4X , hra jede ale ma strašně moc chyb v grafice a xbox vubec nestiha dokreslovat, např. jedu do kopce a vidim zkrz něj, pak odpočim na křižovatce, domy nemaj dokreslenou texturu a když jedu trošku vic rychlej nestiha se vubec dokreslovat silnice takže to je jako by byli auta ve vzuchu, chvily to jede snesitelně, třeba když zastavim na křižovatce a stihne si to vykreslit, ale jak zase jedu dal, tak se to hodně často opakuj.. Pomuže instalace na hdd? hdd totiž zatim nemam, kdybi se xbox přehřival tak by snad dělali chybi všechny hry, nevite prosim kde je chyba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu