Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Firmware ixtreme lt 1.1 pár otázeček


fox171

Otázka

Čaute chtěl jsem se zeptat na pár otázek mám FW 1.6 a chtěl bych si přeflešnout na LT 1.1 se kterým se da lézt na live, ale:

1. S FW 1.6 jsem byl před vlnami banů na LIVE, ale ban nemám, nemohlo by se stát že kdybych vytvořil nový účet s LT 1.1 že by mi ban naskočil ?

2. Mám profil, kde jsem hrál v offline režimu hry, které měli ještě před vydáním, kdybych smazal účet dá se to nějak definitovně odstranit, aby se to nepoznalo ?

Děkuju za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1.) To ti nikdo na 100% nepoví, ban tam na tebe už může čekat ... pokud nečeká, je celkem malá šance, že bys ho dostal v příští vlně.

2.) Někdo tvrdí, že se po připojení odešlou na live datumy, kdy jsi získal ajchy a podle toho se davají bany. Někdo říká, že se to tak neděje a že stačí, abys nebyl před vydáním na live. Každopádně, pokud ten profil nebudeš používat, ban bys kvůli tomu neměl dostat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu