Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

nejede mi obraz na TV


Doli

Otázka

mám xbox připojenem přes Xbox 360 VGA HD AV kabel, ale nemám žádnej obraz. Na monitoru to jede normálně, v menu tv je na výběr v zařízení pc a automaticky by se tam měl objevit xbox ale nic tam není a na žádným kanálu ho taky nemůžu najít. V čem je problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jestli máš originál kabel od xboxu ( https://ssl.aukro.cz/item1056313776_a_v_kabel_do_tv_original_xbox.html#gallery ) tak to zapoj s ním a nebo si kup komponentní ( pokud máš u TV komponentní vstup ) - s ním budeš mít lepší obraz : http://www.hrejte.cz/index.php?akc=det&id=206

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hybanim s dratama nic nevyresis akorat je polames, zkus prepnout na 60HZ tu TV. nekde v menu by to melo byt (ja bych resil nastaveni TV jako hlavni).

pokud ti to vypadava tim ze mas spatnej kontakttak nastavuj na jake Hz chces ale nespravis to

bud to bude kontaktem alebo rozlišenim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

takže ten kabel mám připojenej v tv a nejede obraz, ale když ho připojím k pc tak vše jede jak má, tzn., že mám zkusit nastavit 60Hz a nebo změnit rozlišení? Ale jak jsem psal tak v menu tv je položka, v které je na výběr pc, což znamená něco připojený přes vga, ale nic mi to tam neukazuje. Takže to asi nebude 60Hz, když televizor je full HD nebo se mýlím??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu