Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ma cenu kupovat Xbox360 kvuli hre Alan Wake??


rtepik

Recommended Posts

Dobry den,

mam ps3, jsem vikendovy hrac, na pc uz vubec nehraji, miluji knihy S. Kinga, ted jsem shledl par ukazek a recenzi na hru Alan Wake, vypada opravdu skvele, takova srdcova zalezitost :D , ale myslite, ze ma cenu si porizovat Xbox360 kvuli jedne hre? Diky za Vase nazory, nejak se nemohu rozhodnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

drsnak4: Možná patří mezi tu menšinu českých hráčů, kteří koupením hry ocení vývojářská studia a další lidi podílející se na vzniku her..

Ale k tématu - pokud nemáš přebytek peněz, tak je to podle mě hloupost si kvůli jedné hře kupovat novou konzoli, zvlášť když je to Xko. Vím, že mě tu teď někdo ukamenuje nebo se rozjede strašný flame, ale podle mě na X360 nevychází tak kvalitní exkluzivní tituly jako na PS3 (mluvím z vlastní zkušenosti - nejdřív jsem měl X360, ale od té doby, co jsem si pořídil PS3 už nemám potřebu na něm cokoliv hrát a raději kupuji všechno na PS3) a moc dalších funkcí Xbox kromě hraní her už nenabízí. Pokud máš nějakého známého, co je ochotný ti Xbox pujčit, třeba za nějakou úplatu, tak bych to raději řešil asi touhle cestou než pořízením nové konzole jen kvůli jedné hře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč skoro všichni na tomhle fóru vždycky někomu cpou Flash proboha? Kdyby každý flashoval, hry jako Alan Wake by vůbec nevycházely. To, že flashujete vy je vaše věc, ale netahejte do toho druhé. Né každej potřebuje hrát novinky hned a když tak si je třeba rád koupí. Fakt je to děs co se s tímhle fórem stalo. A abych nebyl OT. Kvůli Alan Wake se to sice nevyplatí, existuje ale spousta dalších super titulů které jsou pouze Xbox Exklusiv (Třeba Forza 3, Gears of War)a nebo třeba i Arcade hry jsou některé dost zajímavé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, říkejte si co chcete, ale já si X360 koupil kvůli jedné hře (o hodně později vyšla i na PC, ale na X360 je lepší, záměrně nepíšu název...). Koupil jsem rozbitou konzoli za pár korun, opravil ji .....

A pak jsem tomu propadl.

Pak jsem koupil ještě další rozbitou, ta první klekla a šla na díly a pak jsem si stejně nakonec koupil JASPER, abych měl klid.

Jasně, je to moje hloupost, měl jsem JASPERa koupit rovnou, ale nebyl jsem si jistej, jestli to prostě chci a vůbec toho nelituju.

Takže jsou i tací, kteří si kvůli jedné hře koupí konzolu...

Jinak AW se mě hooooodně líbí, ale trošku mne mrzí ti "zombie". Jednak jsou dost stejní a taky mám radši realnýho protivníka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak zrovna tahle exklusivní není...

Nerikam ze je to nejaka pecka (me to treba nebavi), ale jinde nez na Xboxu si ji nezahrajes to jsem myslel tou exkluzivitou :)

Jinak ja jsem koupil Xbox kvuli NHL a FIFE. Jde spis o to, ze kdyz uz ma PS3 tak si zahreje spoustu her co tu pisete (treba to Skate) taky, jde mu ciste o Alana ae myslim ze bude lepsi si to od nekoho pujcit a zaparit :) A nebo proste koupit nejakej starsi no. Daji se poridit docela levne a nektere ty exkluzivitky by se ti mohli libit treba. Já mám třeba 2 Xboxy, protože pendluju mezi Mostem a UnL tak abych je netahal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč skoro všichni na tomhle fóru vždycky někomu cpou Flash proboha? Kdyby každý flashoval, hry jako Alan Wake by vůbec nevycházely. To, že flashujete vy je vaše věc, ale netahejte do toho druhé. Né každej potřebuje hrát novinky hned a když tak si je třeba rád koupí. Fakt je to děs co se s tímhle fórem stalo. A abych nebyl OT. Kvůli Alan Wake se to sice nevyplatí, existuje ale spousta dalších super titulů které jsou pouze Xbox Exklusiv (Třeba Forza 3, Gears of War)a nebo třeba i Arcade hry jsou některé dost zajímavé.

ty se divis? kdyz 90% uzivatelu na CF jsou deti, ktery dostavaj 200kc na mesic, kde na ty hry maji brat??? Taky kdyz jsme koupil PSP, tak jsme vse sosal, do tech her bych nedal ani korunu, kdyz neudelaly normalni strategii typu stronghold... az bude vejplata 30 k mesicne, budu vesele vyvojare ocenovat, ale kdyz mesicne nekomu zbyde litr bokem a vyjde si s pritelkyni tak na hry fakt nema. Az se tenhle stat da do poradku a hry budou stat cenu, ve ktere neni 45% dan statu tak flash nebude potreba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím jak ty, ale většina z nás má konzoly na hraní :) Kdyby jsme měli PC tak proč bychom měli zase konzoly? Aááááááááááááááá :D:D:D::D:D

Co to s tím má co dělat? Původní problém byl, zda je, nebo není Gears of War exklusivní titul. A to není. Nesnaž se to teď obracet, nemá to smysl.

A mimochodem, spousta lidí má jak konzoli, tak herní PC, na PC je opravdu spousta exklusivních titulů, které stojí za to si zahrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to s tím má co dělat? Původní problém byl, zda je, nebo není Gears of War exklusivní titul. A to není. Nesnaž se to teď obracet, nemá to smysl.

A mimochodem, spousta lidí má jak konzoli, tak herní PC, na PC je opravdu spousta exklusivních titulů, které stojí za to si zahrát.

Ne, původní problém je, zda má cenu kupovat Xbox 360 jen kvůli jedné hře :) Ohledně toho PC jsi jeden z mála. Ale to já tady neřeším. Jen jsem to sem napsal :) Tak sem prosimtě zbytečně nespamuj, co exklusivního je a co ne. PC mě vůbec v tomhle případě nezajímá a myslím že ani nevíš, co slovo exklusivně znamená. Teda, aspoň podle toho co píšeš to tak vypadá. Ale kdo ví co jsi zač na tom nekonečně dlouho drátu xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím, prosím, nemysli, nejde ti to, jen se zbytečně ztrapňuješ.

To, že tebe nezajímá PC zase nezajímá mě. Vím, o čem byla debata úplně na začátku, ale postupně se přenesla někam jinam. Pokud zde někdo začne psát "exklusivní" hry, ať opravdu exklusivní jsou, nic víc za tím nehledej. A ať se ti to líbí, nebo ne, GoW exklusivní hra není. Klidně se rozkrájej, ale tohle nezměníš. Jen tak pro srandu mě zajímalo, co je tedy podle tebe "exkluisivní hra", když máš trapné narážky, napíšeš mi to, ať se poučím?

O spamu nepiš, píšeš ho také.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu