Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bad Company 2 + Vietnam - Aktivní online hráči


wrout

Recommended Posts

2 kakim: tak to rád slyším snad to bude motivace pro další pařby, štvalo mě to s tím private match jednou jsme se dobře připojili mapa to byla panama canal tam jsme si i dobře zahráli. Na nic bylo že jsem potom hrál proti vám:( snad to teď v sobotu zas vyjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 146
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

aktualizoval jsem seznam. kdo chce přidat, ať mi píše PM, kdybych se sem dneska náhodou nekouk, tak ani nevim, že jsou nějaký nový lidi. Opět se ptám- mám lidi, co jsou přes 40 dní na PSN offline mazat nebo to tam nějak napsat nebo je vám to jedno???? mě to přijde blbost, aby tam ty lidi byli. Má to bejt pro lidi, co to hrajou. Nemyslim denně, ale přes 40 dní offline asi není úplně aktivní hráč, co myslíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aktualizoval jsem seznam. kdo chce přidat, ať mi píše PM, kdybych se sem dneska náhodou nekouk, tak ani nevim, že jsou nějaký nový lidi. Opět se ptám- mám lidi, co jsou přes 40 dní na PSN offline mazat nebo to tam nějak napsat nebo je vám to jedno???? mě to přijde blbost, aby tam ty lidi byli. Má to bejt pro lidi, co to hrajou. Nemyslim denně, ale přes 40 dní offline asi není úplně aktivní hráč, co myslíte?

Máš recht, podle mě by bylo nejlepší je odsud mazat, já si takový pak mažu i z PSN...

A připomínám, dneska večer zkusíme zase ve veřejný hře kolik se nás sejde. Kdo se budete chtít připojit a bude plno, napište mi na PSN zprávu (bedapejsek nebo misa-kakim -> nejsme 4%, ikdyž podle nicků to tak vypadá :-D) že se tam nevejdete a já vám pošlu pozvánku až bude místo... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S těma lidma, kteří jsou i přes měsíc offline to mám taky. Nemyslím, že by se tak dlouho nedostali na net spíš prodali PS nebo na to dlabou. Jinak teď je to s tím hraním asi všelijaké že když jim to zase tak blbne, myslím hodnosti (tím pádem i zbraně atd.) mě osobně se to sere, když teď musím hrát za medica s garandem:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera byla nějaká úprava těch serverů se stats tak by to teď mělo jít na 100% :D, jo taky jsi mě přidejte, hodně dlouho jsem nehrál ale vzhledem k tomu že se nudím tak zase budu, můj nick a stats, (nejraději mám tanky)

BaronBlaster/ BaronBlaster / ano /

BaronBlaster.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu